Anonymous netihäkkerid ähvardavad Mehhiko narkokartelli

Anonymous on kurikuulus häkkerite grupp, kes on valmis alati kõik meetmed kasutusele võtma, mida internetimaailmas kasutada on võimalik! Nüüd kui Zetas nimeline narkokartell vangistas ühe Anonymous’e liikme on viimase teised liikmed eriti vihaseks aetud!

Anonymous lubab avaldada Zetas’e liikmete identiteedi ja aadressid alates korrupeerunud politseinikest kuni taksojuhtideni ja avalikustada kõikide firmade nimekirja, mis grupeeringu omanduses on. Tegemist on veidra lükkega inimeste poolt – ilma relvadetta asuda vastu narkokartellile, kes on juba tuhandete mõrvade taga seejuures hiilanud ülima brutaalsusega näiteks hirmutanud pealtvaatajaid inimestelt peade mahavõtmistega.

Anonymous avaldas interentis hispaaniakeelse ja samas roppu mehhiko slängi kasutatava video. Selles klipis esineb mees, kes on viisakalt riietatud:  “Sa teed ülima vea meie vastu astudes! Vabasta ta!” “Me ei saa kaitsta ennast relvadega .. aga me saame seda teha nende autode, kodude, baaride, lõbumajade ja misiganes muuga nende valdustes!” – ütleb mees, kelle nägu katab ka mask.

“See pole keerukas – me kõik teame kes nad on ja kus nad asuvad.”

RPDUYAUG

Mees ütleb veel, et Anonymous avaldab ka kõikide ajakirjanike nimed, kes on Zetas’ega koostööd teinud, kirjutades negatiivseid artikleid Mehhiko sõjaväest, kes on riigi põhiline jõud võitlemaks selles narkosõjas..

“Me nõuame ta vabastamist,” ütleb Anonymous’e kõnemees, kelle näo ees on mask, mis nägime esimest korda 2006 aastal “V nagu Vendetta” filmis, kus kandis seda üks hämara taustaga revolutsiooniline tegelane. “Kui temaga peaks midagi juhtuma te lit…pojad, siis te jääte alatiseks mäletama varsti kättejõudvat 5. Novembrit!”

Inimese kohta, kes pantvangi võeti, ei ole rohkem informatsiooni kui vaid see, et ta võeti kinni Mehhiko Veracruz nimelises maakonnas narkosõdade vastase tänavaprotesti ajal.

Anonymous sai alguse ühest online foorumist, mille eesmärk oli valitsuse valguskartvate dokumentide päevavalguse kätte tuua.

Kui Anonymous avalikustab kõik need nimed ja muu informatsiooni Zetas’e kohta, siis järgneb sellele kindlasti palju-palju surmasid.

Mike Vigil, kes on hetkel juba pensionipõlve pidav endine rahvusvahelise narkovastase võitluse ameti DEA pealik, ütleb: “Zetas peab võtma Anonymouse ähvardust tõsiselt, sest Zetas’e rivaalid saades teada oma vastaste nimed , asukohad ja muu info … ei jäta seda kasutamata ja asi võib muutuda väga veriseks!”

Anonymusouse video:

 

 

Lisa kommentaar