Canonilt Suur valik Uuenenud Tooteid!

Eile õhtul tutvustas Canon hulgaliselt uusi, kodukasutajatele mõeldud tooteid. Täienenud valikusse kuuluvad taskukohase hinna ja HD-kvaliteediga videokaamerad, pilkupüüdva disainiga kasutajasõbralikud digitaalsed kompaktkaamerad. Lisaks leiab tootevalikust ka uue kompaktse digitaalse koopiamasina.

Canon LEGRIA videokaamerate sarja lisandub neli uut mudeliseeriat, mis sobivad kõigile alates tõsistest videoentusiastidest ja lõpetades inimestega, kes otsivad lihtsat võimalust peresündmuste jäädvustamiseks. Laiendatud LEGRIA valikusse kuuluvad nüüdsest kolm HD-kvaliteediga mudelisarja –  LEGRIA HF S, LEGRIA HF M ja LEGRIA HF R – ning uus SD-kvaliteediga seeria LEGRIA FS300.

Pildil Canon LEGRIA HF S21 ja Canon LEGRIA HF M31

Uued videokaamerad on Eestis saadaval alates märtsist ja nende hinnad jäävad vahemikku  4500 kuni 21800 krooni. Rohkem infot videokaamerate kohta ja pildimaterjal aadressil: ftp://ftp.hillandknowlton.ee/Canon_06012010/ (kasutajanimi: klient5_ftp, parool: Hillftp5).

Videokaameratele lisaks jõuab peatselt müügile neli digitaalset kompaktkaamerat – PowerShot A3100 IS, PowerShot A3000 IS, PowerShot A495 ja PowerShot A490. Uued mudelid on täis funktsioone, mis muudavad pildistamise lihtsaks ja meeldivaks ning annavad kasutajatele võimaluse ilma vaevata suurepäraseid pilte teha.

 

Pildil Canon PowerShot A495 ja PowerShot A490.

Uued digitaalsed fotokaamerad on Eestis saadaval jaanuari lõpus ja nende hinnad jäävad vahemikku 1700 kuni 3100 krooni. Rohkem infot fotokaamerate kohta ja pildimaterjal aadressil: ftp://ftp.hillandknowlton.ee/Canon_06012010/ (kasutajanimi: klient5_ftp, parool: Hillftp5).

Eile õhtul teatas Canon ka kompaktse digitaalse koopiamasina Canon PC-D440 turuletulekust. Uus masin sobib kasutamiseks kodus või väiksemas kontoris, kus tuleb sageli koopiaid teha ja aeg-ajalt ka printida või skaneerida.

Canon PC-D440 on Eestis saadaval alates veebruarist orienteeruva hinnaga 6300 krooni.

Lisa kommentaar