Kuidas paigaldada lisasid( mod’e ) Sims 2 mängule?

TNBC_fun_in_the_Sims_2_by_Patamoncutie

Kui oled mänginud Sims 2 juba pikk aega ja tahad uusi põnevaid asju mängule lisada, siis see õpetus on just sinule!

Internetis on palju huviliste isetehtud modifikatsioone Sims 2 mängule – autosid, maju, käitumismaneere ja palju muud.

Võid küll faili alla laadida, aga kuhu see panna ja millega avada? Võimalusi on mitmeid!

Tavaliselt on failitüüpideks .package või  .sims2pack.

Esiteks ava Sims 2 mäng ja vali Game Options( hammasratta kujuline nupp) ja pane “Catalogs Display Custom Content” -> “On” ning kui sul on mõni ametlik lisapakett nagu näiteks NightLife, siis pane “Display Custom Content on Startup” “Off”! See järel kui oled mängu taaskäivitanud, näed lisasid! Kui sa pole seda teinud, siis ei näe mängus neid asju, mis oled ise tõmmanud!

Kui oled laadinud .package lõpuga lisa, siis pane see My DocumentsEA GamesThe Sims 2Downloads. Kui sul pole veel Downloads kausta, siis tee see ise! Mõnikord ei käi kõik lisad Downloads kausta, “Collections” failid käivad My DocumentsEA GamesThe Sims 2Collections kausta. Vaata pilti:

500px-Getimage

.sims2pack lisade paigaldamiseks võid kasutada mängu enda installerit. Parem valiant on tõmmata netist spetsiaalne installer – see on väike programm, mis aitab sul valida soovitud lisad ja paneb need sinna kuhu need failid käivad! On mitmeid erinevaid programme, näiteks:

ModTheSims2 installer

Q-Xpress installer for windows xp

Viimane programm võimaldab paigaldada korraga kõiki lisasid aga töötab ainult XP’l.

Sims 2’le on tehtud tuhandeid lisasid, seetöttu tee alamkaustu ja nimeta keerulisi faile ümber( va. inSimNator ja muud väga võimsad hack’id ).

Pea meeles, et kui otsid ise netist lisasid Sims 2’le, siis loe läbi ka “Description”, sest osad lisad on alles katsetamisjärgus ja võib terve mängu katki teha! Eriti olge ettevaatlikud võimsate hack’idega!

Kui jäi midagi selgusetuks siis lisa kommentaar või võta meiega ühendust!

Lisa kommentaar