MADD ründas GTA 4’ja

Ei võtnud kaua aega, et mingisugune hüper-moraalne organisatsioon GTA 4 oma snaiperisihiku alla võtaks.

Ameerika Ühendriikide organisatsioon “Mothers Against Drunk Driving” või lihtsalt MADD, kritiseeris 29.04.08 toimunud pressikonverentsil GTA 4’ja. Kainetele Emadele ei meeldi see kuidas GTA 4’jas saab ennast maani täis juua ja siis vildaka nägemisega autoga sõitma minna.

MADD põhjendas vihapurset faktiga, et iga aasta sureb (USAs) umbes 13500 inimest joobes autojuhtide tõttu. Nad ütlesid nimelt, et on „kohutavalt pettumust valmistav“, et mängus võib olla virtuaalselt purjus ja samal ajal võib juhtida võrdväärselt virtuaalset automobiili.

„Joobes juhtimine ei ole mingi mäng ja see ei ole nali,“ ütles MADD (veetleva naeratusega) „Joobes juhtimine on isiklik valik, vägivaldne kuritegu ning see on 100% preventiivne.“

MADD peab läbirääkimisi „Entertainment Software Rating Board“ e. ESRB’ga. MADD tahab, et GTA 4 vägivaldsusreitingut tõstetaks M – Mature’lt AO – Adults Only’le. Selline muudatus tooks GTA’le tohutuid probleeme, nimelt muutuks hea mäng põhimõtteliselt nagu letialuseks kaubaks. MADD palub ka mängu tootjat (Take-Two Interactive’it), et too lõpetaks mängu tootmise sotsiaalsest kohusetundest ja austusest nende vastu kes on saanud surma alkohoolikute autode pärast.

Allikas

Üks mõte “MADD ründas GTA 4’ja” kohta

  1. see on loll vabandus et mang maha votta sest sama moodi on koik eelmised versioonid alates gta3-gta4ni vägivaldsed,mis mojutavad laste psüühikat.
    see on emade süü et nad ostavad lastele mängu mis on lubatud alates 18+.
    edaspidi tuleks mange margistada suurema hoolega et kas on lubatud alates 18+ vüi alla selle.
    take-two ei ole selles süüdi et lapsevanemad ostavad oma lastele mänge mis pole tegelikult lubatud antud vanuse piirangule.

    SELLISED KIRJAD TULEKS EDASTADA MADD ORGANISATSIOONILE ET VÄLTIDA ANTUD PROBLEEMI.

Lisa kommentaar