Samsung Omnia W

Samsung Omnia W telefoni kohta on tulnud esineme täiesti tuus promovideo! :)

Tundub, et ka Samsung hakkab korralikult panustama Windows Phone operatsioonisüsteemi levikule. Igatahes igati positiivne – iPhone ja Android tunduvad Windowsiga telefoni kõrval esialgu igavad aga võib-olla on asi lihtsalt uudsuses.

Windows phone 7 Mango operatsioonisüsteem teeb sellest telefonist uudise! Samsung Omnia W tahaks isegi juba näppida ja katsetada, et kas on tõepoolest sama lahe nagu allpool olevas videos.

Samsung Omnia W telefonil on 3.7 tolline  WVGA Super AMOLED ekraan. Jõudu annab Qualcomm MSM8255 Snapdragon kiibistik 1.4GHz Scorpion protsessoriga, kiire pildi eest hoolitseb Adreno 205 graafikajõujaam ning süsteemimälu on sellel 512MB. Kuna Microsoft määrab telefonitootjatele ette üsna kindlad reeglid ja piirangud riistvara osas, siis Galaxy S II stiili on siin juba raskem kohata.

Pilte saab teha 5 megapikslilise kaameraga, millel on ka LED välk. Videot salvestab kaamera 720p ja videokõnede jaoks on ees veel VGA kaamera. Sisemälu on 8GB, sest Windows telefonidel veel mälukaardi toetust pole (!).  Aku on üpris korralik: 1500mAh.

Telefon peaks müügile tulema juba see kuu ja hinnaks peaks olema ligi 450 €.

Ja nüüd siis see lahe video:

Lisa kommentaar