Sims 3 esimene info

SIMS1

 • Avatud maailm — Kui vanemates Sims mängudes oli mängutander piiratud vaid ühe majaga, siis Sims 3’es saab igal ajal vabalt terves naabruskonnas ringi jalutada ja isegi naabritele külla minna.
 • Uuendatud tegelaselooming — Kui te arvate, et Sims 2’es sai luua palju erinevaid tegelasi, siis oodake vaid järgmist mängu. Tegelasi saab luua ülima täpsusega, säilitades loominguprotsessi kiiruse ja lihtsuse. Kõik teie Simsid tulevad nüüd täiesti unikaalsed ja kordumatud.
 • Simside elutruu iseloom — Igal tegelasel saab olema oma kordumatu iseloom, mis väljendub mängu jooksul pidevalt ja kõiges mida te tegelane ette võtab: julge, üksik, kunstiarmastaja, perfektsionist, kleptomaan, romantik, kohmakas, paranoliline.. ning palju palju muud.
 • Kõike saab muuta ja täiustada — Lilled, särgid, tugitoolid, kardinad, tapeedid – kõike saab üksikasjalikult endale meelepäraseks muuta ja mis kõige tähtsam, kogu seda oma loomingut on kiire ja lihtne teha.

Sims 3 tuleb põhimõtteliselt nagu Tabula Rasa.. valge paber, millele teie, kunstnik (või meeldib teile ennast selles mängus Jumalaks kutsuda?), võite ise elu ehitada.

Sims 3 on veel väga varajane projekt, mis saab valmis alles millalgi 2009 aastal, nii et täiustamisruumi jagub sellel mängul veel küllalt. Värskemaid uudiseid Sims 3’e kohta leiate alati DigiBlogi’st.

Sims 3 kodulehekülg

SIMS2 SIMS3SIMS4SIMS5

Sildid , , , , ,
19 comments on “Sims 3 esimene info
 1. Merka ütleb:

  Mis lehelt saab tõmmata sims 3 täiega tahaks kui keegi teab palun öekge
  ok tänx ja tsau kõigile:D

 2. Karru ütleb:

  See mäng on nii nii nii nii lahe,et sellest on võimatu lahti saada olen juba sims 3-juures kõik teised on mängitud :D:D

  see on lahe soovitan kõigile:)

  kuigi mul on kõik olsad kuni sims 3

  laheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. laura ütleb:

  tere, ma tahaks väga saada endale sims3-e, kui te teate, kust seda internetist saada, palun saatke selle kodulehekülje aadress minu meilile: musuuu00@hot.ee.
  NB! ma väga palun teid:D:D

 4. teet ütleb:

  ma saan vist ma ei tea?

 5. mina ütleb:

  kas keegi ei tea lehti kust saaks tõmmata peale nende mis liiiisaa kirjutas,sest ei ole eriti tark inglise keeles:D

 6. Anita ütleb:

  Mull on juba sims 3 ma mängin juba seda vägalahe tahaksin , et tuleks osasid juurde . Kuid se poiss ütles et tema ostab seda esimesena. Kuid mina mängisin seda eile ja täna . 23.05.2009.

 7. Liiiisaa ütleb:

  Mul on juba Sims 3 , tõmbasin . Hull äge mäng !

  NETIST SAAB JUBA TÕMMATA !
  Utorrentiga või midagi sellist , saab ka Emule -ga .

 8. you ütleb:

  ma juba ootan et se tuleks aga sims 2 on ka päris lahe mul on see kodus ja hoopis mina olen esimene kes selle ostab ja mina loodan et seda saab netist tõmmata aga mina ei tõmba sest ma ostan selle

 9. Tere :) ütleb:

  Tegelt võiks olla nii, et see mäng ei oleks väga aeglane ja mina loodan just et seda ei saa kuskilt internetist tõmmata ( ja ma arvangi et seda ei saa teha )
  ja maitea mul the sims 2 -es seinad, lumi ja vesi vilkusid punaseks .
  Ma loodan et see sims kolmes ei jätku.
  Ja kui see mäng jõuab podidesse olen ma esimene kes selle ostab :D

 10. Tydruk18 ütleb:

  Loodan, et see mäng on tõesti lõbusam kui sims2.Loodan et seda sims3 on ka võimalik tõmmata alla netist.Aga piltide poolest on see mäng nii lahe.Ootan seda mängu juba väga.

Lisa kommentaar