Sims 1 Koodid ja Lahedad Trikid (PC)

The Sims 1 Complete Collection Picture

DigiVeebl on ülim au avaldada üks täiuslikumaid kogusid Sims 1 mängus olevatest koodidest ja mõningatest trikkidest ja nippidest, mida saab The Sims 1 mängides kasutada!

Siiski pidage meeles, et kõik koodid ja nipid ei pruugi kõikide sims 1 versioonidega töödata.

#Lihtne Raha
Simsi mängimise ajal vajuta: [Ctrl] + [Shift] + C ja sisesta “klapaucius” kood. Seejärel ava uuesti koodide aken ja sisesta: “!;!;!;!;!;!;!;!;!;!” (Kuni 60 korda “!;”).
Simsi mängimise ajal vajuta [Ctrl] + [Shift] + C ja sisesta “klapaucius;:” kood. Seejärel hoia all [Enter] klahvi nii, et “No such cheat” teade hakkaks vilkuma. Nuppu all hoides võid teha kuni 99 miljonit simoleoni.

#Alasti Simsid
Kui Simsid pesevad ennast, siis on nad varjatud. Vajuta [Ctrl] + [Shift] + C ja sisesta “move_objects on” kood. Siis liiguta Sims või vann kuhugi mujale ja Sims ongi alasti.
Kohe kui Sims läheb vanni või dušši alla, mine ehitamis režiimi ja liiguta vann käe tööriistaga kuhugi mujale. Sims jätkab ikka pesemist, aga nüüd ei ole tema paljad kehaosad enam varjatud.

# Kiire navigeerimine
Hoia all [Alt] nuppu ning vajuta noolenuppe, et kiiresti navigeerida.

# Enda muusika
Salvesta enda muusika failid Simsi mängu kausta: “/Maxis/The Sims/Music/Stations/”, sealt vali kas “Rock”, “Classical”, “Latin” või “Country”. Et saaks Simsis TV kaudu enda muusikat kuulata, tuleb failid salvestada kausta: “SoundData/TVStations”, sealt vali kas “Mystery”, “Romance”, “Comedy” või “Action”.

# Prügi tühjendamine
See trikk aitab prügikasti niiviisi tühjendada, et seda ei pea viima välja. Kui prügikast on juba täis, siis pane Sims seda tühjendama. Kohe peale seda kui Sims on pügikastist koti välja võtnud tühista käsk. Siis anna ülesanne koristada ära praht mis nüd põrandale jäi. Prügikast ei olegi enam täis ja niimoodi igakord tehes ei pea Simse kunagi enam pügi pärast välja külma kätte saatma!

# Väiksemad arved
Hoia alles maksmata arvet niikaua, kuni postimees toob uue arve. Maksa esimene arve ära kui uus arve on veel postkastis. Seda tehes peaks uus arve postkastist ära kaduma.

# Kuidas kiiresti titte teha
Tee perekond: mees ja naine samast tähtkujust ja pane need ühte majja elama. Kohe peale nendega mängimise alustamist pane nad suudlema nii kümme korda järjest, et suhtemõõdik saavutaks taseme 100. Kui sa jätkad naise suudlemist, siis ta pakub välja, et saaks lapse.

#Tee sims, kellel on täiuslik iseloom
Kui teed uut simsi, siis ära iseloomu punkte pane. Kui salvestad uue simsi, siis mäng küsib sinu käest, et kas soovid jätkata kuigi sa pole iseloomu punkte määranud. Vajuta “Yes”. Siis osta “Concatenation Station chemistry set” ja las sims töötab selle kallal, kuni ta teeb kollase joogi. See on Iseloomu Vastupidiseks muutmise jook ning kui sims nüüd seda joob saab ta maksimaalsed iseloomu punktid!

#Teiste jookide tähendused:
Sinine: Muudab motivatsiooni näidikud 100% aga 30% tõenäosus on, et hiljem tuleb politseinik ja teeb 500 simoleoni trahvi.
Tuhm roheline: Kõik motivatsiooni näidikud lähevad nulli.
Pruun: Sims muutub tunniks ajaks nähtamatuks :)
Punane: Armastuse jook – sinu sims ja keegi teine sims armuvad silmapilkselt
Roheline: Simsi kuri kaksik ilmub 6ks tunniks, kes terroriseerib kõiki keda kohtab. Kuna ta on sinu simsi kaksik, siis sinu simsi suhted halvenevad, kellega kuri kaksik suhtleb.
Roosa: Sinu sims muutub Frankensteini koletiseks 2ks tunniks. Sa ei saa oma simsi sellel ajal kontrollida ning sa ei taha teada, mida ta teeb sellel ajal.
Valge: Valget jooki saab teha vaid sims, kellel on Guinea Pig haigus ning selle joogiga saab ta sellest haigusest terveks.illness.

# Erineva iseloomuga simsid naudivad erinevaid tv saateid
Mängulised simsid naudivad multifilme, Torisevad simsid eelistavad õudukaid, aktiivsed simsid armastavad action filme ning seltskondlikud simsid naudivad kõige rohkem romantilisi filme.

#Ära lase last ära võtta
Oota kuni tuleb sotsiaaltöötaja ning pane mäng pausi peale. Sisesta “move_objects on” kood ja mine Ehitamise režiimi. Vali käe tööriist ja sellega kustuta sotsiaaltöötaja. Uus tita ilmub keset tuba!

#Mitte kunagi enam mitte ühtegi arvet
Sisesta “move_objects on” kood. Mine Ehitamise režiimi ning võta postkast ja kustuta see. Kuna arveid ei ole enam kuhugi tuua, siis ei pea neid ka enam maksma!

#Lõpeta röövimised
Kui varganägu tuleb juba jälle sinu asju varastama, siis osta mingi suur kapp või sofa, ning blokeeri ta kuhugi toa nurka kinni. Kui politseinikku ei tule, siis on varas seal niikaua kinni, kuni ta sureb.

#Muuda simsid zombideks
Tapa sims ja siis kui vikatimees tuleb, palu teda, et ta ei võtaks surnud simsi ära. Kui ta nõusse jääb, siis surnud simsist saab zombi.

# Sims 1 mängu koodid
Mängimise ajal vajuta: [Ctrl] + [Shift] + C, et avada koodide sisestamise aken. Siis sisesta üks järgnevatest koodidest, et aktiveerida vastav efekt. Märkus: sisesta koodiaknasse hüüumärk [!] ning see kordab viimati sisestatud simsi koodi. Mitu korda sisestamiseks kirjuta näiteks nii: !;!;!;!;!;!;!;.

klapaucius 1000 Simoleoni (Ilma Sims mänguuuendusteta)
rosebud 1000 Simoleoni (Sims mänguuuendustega)
interests näitab ja saab muuta simside isiksuseomadusi ja huvisid
move_objects liiguta ükskõik millist asja
quit sulge simsi mäng
water_tool     saad vett voolama panna ja muid asju teha veekogudega ning neid ka lisada
set_hour <1-24>     Saad kellaaega panna( Ilma mänguuuendusteta )
grow_grass <0-150>     muru pikkus
map_edit off     maastiku kujundaja keelamine
map_edit on     maastiku kujundaja lubamine
autonomy <1-100>     määra simside isemõtlemise taset
draw_floorable on     ruudustik sisse lülitatud
draw_floorable off     ruudustik välja lülitatud
house file     simsi maja faili importimine
hist_add     saad lisada simsi pere ajalugu
history     salvesta simsi pere ajaloo faili
import     simsi pere faili importimine
sim_speed (-1000 – +1000) mängu kiiruse muutmine
preview_anims on/off Lülita sisse/välja animatsioonide näitamist
rotation [0/1/2/3]  vaheta simsi maailma vaatenurka

Kui leate mõne kirjavea või oskate mõne laheda nipi või koodi siia lisada, siis saatke meile kiri!

Lisa kommentaar