Sims 2 Koodid ja Nipid (PC)

Sims2CoverDigiVeeb on kokku kogunud ja kirja pannud ühe kõige põhjalikuma nippide ja koodide ülevaate Sims 2 mängule! Esiteks on erinevad lahedad nipid, mida saad Sims 2’te mängides järgi proovida ning peale seda leiad Sims 2 Koodid! Viimased on ära sorteeritud põhimängu ja lisapakkide järgi, et saad ise vaadata, milliseid koode just Sina kasutada saad! ;)

Sims 2 Nipid

#Ole simsi mängus beebi
Tavaliselt ei saa klikkida beebi näol, et teda juhtida. Vajuta Ctrl + Shift + C ja kirjuta “moveobjects on”. Siis liiguta beebit mööda maja ringi. Tagasi mängima tulles oledki beebi!

#Kuidas simsid paremini koolitöid teevad
Kui mängid Sims 2 mängu, siis sisesta kood “maxmotives”. Kuna nüüd on kõik heas tujus, siis teevad simsid ka palju parema meelega koolitöid!

#Enda mp3 failide mängimine Sims 2 mängus
Otsi arvutis üles: Documents/EA Games/TheSims2/Music/(Siin vali raadiojaam, milles tahad enda muusikat kuulata). Enda mp3 muusika kopeeri, sinna sims 2 raadiokanalite kausta. Kui avad Sims 2, siis mine kõigepealt options/musicsettings/(Valitud raadiokanal) ning vali lood, mida soovid kuulata! Märkus: igasugused mp3 failid ei pruugi toimida.

#Lõpmatu arv toitu sims 2 koju
Telli telefoniga toitu ja vali maksimaalne kogus. Kuller tuleb varsti ukse taha ja siis pane sims 2 mäng pausile. Sisesta kood “move_objects on” ning kui sims 2 mäng on ikka pausil võta hiirega toidukorv kullerilt ja pane see tuppa. Pausilt maha võttes peaks ta nüüd uuesti minema auto juurde ja uue toidukorvi tooma – korda seda palju tahes. Lõpus kustuta kuller ja tema auto! Toit ei lähe pahaks, et saad seda varus hoida niikaua kuni tahad! Võid ka endale toiduaida näteks teha, kuhu kõik need korvid paned ;)

#Telli enda sims 2 majja varas
Kirjuta kood “boolProp testingCheatsEnabled true”. Hoia all Shift nuppu, ning kliki postkasti peal, sealt saad valiku sundida varast(Burglar) enda koju tulema! Saad ka ajalehe tellida niiviisi :)

#Vaimude Aspiratsioon
Kirjuta kood “boolProp testingCheatsEnabled true”. Siis hoia all Shift nuppu ning kliki simsil, keda soovid tappa ning vali Kill! Kui vikatimees on teda ära viinud, siis surnud simsi tuha urn jääb ikka majja, ning öösel näeb selles majas vaime.

#Noored simsid üksinda kodus
Tee uus perekond kus peale teismeliste on ka üks täiskasvanud sims! Siis koli nad kuhugi sisse ja kui ajaleht on tulnud, tee nii, et täiskasvanud sims vajutaks selle peale, ning valiks otsi uus kodu (find own place). Seejärel tuleb aken ja vajuta linnukese peale, mis on akna allservas(Ära vajuta mitte midagi muud!!!). Varsti tuleb auto ning  viib täiskasvanud simsi ära ja noored ongi üksinda kodus :)

#Tee kõik simsid õnnelikuks
Kas oled tüdinenud juba kõikide simsidega vaeva nägemast, et neid õnnelikumaks muuta? Mängides sims 2 sisesta järgmine kood: “boolProp testingCheatsEnabled true”. Nüüd hoia all Shift nuppu ja vajuta Postkasti peal. Seal vali “make all happy” ja märkad, et kõik simsi vajadused on täielikult maksimumis!

#Tee Tulnukas, Zombi või Mannekeen
Sisesta perekonna tegemise ajal kood: “boolProp testingCheatsEnabled true boolProp testingCheatsEnabled true”, siis vajuta Shift + n ning kliki tähe peal ja vali roheline nahk! Silmade all on  eriline tulnuka silm! See sama kood lukustab lahti ka Zombi ja Mannekeeni naha ja muid imelikke riideid ja muud sellist veidrat!

#Kuidas meessoost sims rasedaks teha
Et mees simsile titt teha, sisesta kood “boolProp testingCheatsEnabled true”. Hoia all Shift nupp ja kliki mees-simsi peal, menüüst vali “spawn”! Seejärel kliki elu ja surma hauakivil(Tombstone of L and D) samal ajal kui mees sims on aktiivne. Peaks tulema valik Tee mind Rasedaks(Make me Pregnant) – kliki sellel! Kui soovid titte kiiresti saada, siis kliki uuesti hauakivil ning vali kiirenda rasedust (Speed up my Pregnancy) – beebi sünnib siis minutitega!

#Tõsta tuju, Oskusi ja Huvisid oma Sims 2 tegelastel
Kui oled naabruskonna vaates(Neighbourhood) sisesta kood “boolProp TestingCheatsEnabled true”! Sise mine majja ja kliki näidikul, millel on Skillid ja Interest’id! Liiguta näidikuid paremale! Sama saad teha ka vajadustega!

#Kuidas teismeline poiss saab lapse
See käib nagu juhises “Kuidas meessoost sims rasedaks teha”! Kliki täiskasvanud naisega Elu ja Surma Hauakivil ning vali Jää Rasedaks ja Kellega (Get Pregnant,  With Who).

#Kuidas saada karjääri tippu
Sisesta Sims 2 kood “boolProp testingCheatsEnabled true”! Hoia all Shift nuppu ja kliki ajalehe peal. Otsi valik määra karjääri tase(Set Career Level), kliki sellel ja vali level 10 töö!

#Kuidas saada Sims 2’s KAKSIKUID
Et Sims 2’s kaksikuid saada, pead mängimise ajal sisestama koodi “twinsr2cute” või “twinzr2cute”! Viimased koodid töötavad kui sul ei ole Open for Business lisapaketti ja peab sisestama enne seda kui paned simsid beebit tegema(Try for Baby)! Kui sul on Open for Business Sims 2 lisapakett, siis sisesta koodiks “forcetwins” ükskõik millisel ajal või las nad söövad juustukooki(CheeseCake). Võid Proovida ka Tootliku Mikrolaine(Reproductive Microwave) abil kaksikuid saada! Viimase jaoks pead kõik elektroonika asjad läbi tegema!

#Kuidas simsi naine tulnukast rasedaks teha
Sisesta kood “boolProp testingCheatsEnabled true” naabruskonna vaates ja mine perekonna majja. Hoia all Shift nuppu ja vajuta simsi naise peale, vali More ja nüüd peaks olema valikus “Make me Alien Pregnant” või “Have Genetic Merger with…”. Peaks saama ka nii, et hoiad Shifti alla ja klikid postkastil ja sealt valid “Have Genetic Merger With” ning simsi naine jääb rasedaks!

#Kuidas sims 2’s keegi ei vananeks
Sisesta kood “aging off” ning kui tahad, et simsid jälle vanemaks jääks sisesta kood “aging on”!

#Ülimalt Salajane Suhtluskond Sims 2’s
Olete kuulnud salajasest suhtluskonnast Sims 2’s? Siin on õpetus, kuidas sellega ühineda! Sisesta kood: “boolProp testingCheatsEnabled true” ning seejärel hoia all Shift nuppu ja kliki oma simsi peal ning vali: Lisa Salajase Suhtluskonna Liikmeks (Add to Secret Society). Kui tehtud, siis kliki telefonil ja helista transporti ning etteilmuvast kastikesest vali Mine Salajasesse Suhtlusringkonna Kogunemisele(Go to Secret Society)!

#Kuidas muutuda Sims 2’s Libahundiks
Kui sul on Sims 2 mängu lisapakett Pets, siis saad seda proovida! Kui näed väljas koera, kellel on helendavad silmad, siis proovi temaga sõbraks saada – mängi temaga ja tee muid selliseid asju! Kui see koer sind lõpuks hammustab, siis muutud järgmine päev kell 6:00 hommikul Libahundiks! :)

#Tee oma pere Sims 2 mängus multimiljonäriks
Sisesta kood “familyfunds (Perekonnanimi) 5000000” ja vajuta Enter! Nii lihtne ongi ja mis kõige parem seda saad sisestada ka Naabruskonna vaates, et osta endale unistuste kodu! ;)

#Tee oma sims vampiiriks
Üks lihtne võimalus on, et vampiir sind hammustab aga saab ka koodiga! Naabruskonna vaates sisesta kood “boolProp testingCheatsEnabled true” ning mine simsi majja ja kliki seejärel simsi peal ja otsi üles selline asi nagu Tee Vampiiriks(Make Vampire)! Simsi pilt muutub ja ta kardab nüüd päikesevalgust, mistõttu ta võib surra kui väljas valges liiga kaua on!

#Täida simsi külmkapp toiduga
Sisesta naabruskonna vaates kood “boolProp testingCheatsEnabled true” ning kliki külmkapi peal – seal vali täida külmkapp(Restock Fridge vms).

#Pane simsid imelikult suudlema
Aktiveeri sims, keda soovid imelikuks muuta! Sisesta kood “stretchskeleton 0.5” ning liiguta kaamera vaade kahele simsile lähemale. Seejärel pane nad romantiliselt suudlema (Kiss Romantic).

#Väikelaps õpib 4 korda kiiremini
Aspiratisooni auhindade “Thinkig Cap” ja “Smart Milk” abil saab lapsest väga kiiresti geenius! Pane mõtlemise müts pähe ja jooda talle tarka piima ;)

#Pane sims õhus ujuma
Kui sims basseinis ujub, sisesta kood “move_objects on” ning mine buy režiimi. Seejärel liiguta sims basseinist kusagile mujale – nüüd ujub sims lihtsalt õhus ringi!

Sims 2 Koodid!

Siin on täiuslik valik koode, mida saad Sims 2 mängus kasutada! Kui mäng on igavaks muutunud, siis koodid aitavad kindlasti kõike uuesti huvitavamaks muuta! ;)

(Mängimise ajal vajuta [Ctrl] + [Shift] + C ning sisesta soovitud sims 2 kood! Järgi, et tühikud ja suured ning väiksed tähed oleks nii nagu siin kirjas!)
The Sims 2 põhimängu koodid

kaching – 1000 simoleoni
motherlode – 50000 simoleoni
boolProp TestingCheatsEnabled true – Eriti võimas kood, väga paljude effektidega. Kasutamiseks hoia all Shift nuppu ja kliki erinevatel asjadel. Simside loomise režiimis sisesta see kood ja vajuta Shift + N (kui oled valmis siis vajuta Shift + n ja lülita see kood välja!). Aga see oli mõeldud simsi arendajatel erinevate asjade testimiseks ning võib põhjustada probleeme mängus!
boolprop TestingCheatsEnabled false – Kindlasti soovitav see kood välja lülitada ja salvestada mäng, kui oled selle koodi kasutamise lõpetanud!
move_objects on/off – Kõiki asju saab ringi liigutada
aging on/off – lülitab vananemise sisse või välja
social_debug – Enne simside suhtlemist näed, mis tagajärjed erinevatel asjadel on
Expand – suurendab või vähendab koodide akent
terraintype (desert/temperate/dirt/concrete) – muudab naabruskonna vaates pinnase tüüpi
faceBlendLimits -on/off – Perekonna loomise ajal lülitab välja näo ja keha kujundamise piirangud
help – näitab sims 2 koode aga mitte kõiki
help [sims 2 kood] – Näitab sims 2 koodi kirjeldust
intprop censorgridsize 0 – tsentsuur (pane 8 kui tahad tavalist tsensuuri taset)
twinzr2cute, twinsr2cute või 4 ForceTwins – Kaksikute kood (ForceTwins, siis kui on Open For Business lisapakett)
deleteAllCharacters – Naabruskonna vaates sisestades kustutab kõik simsi perekonnad
StretchSkeleton [number] – Teeb simsi suuremaks või väiksemaks (1.0 on tavaline)
slowMotion [0-8] – Teeb mängu kiirust aeglasemaks (0 on tavaline, 8 kõige aeglasem)
Vsync [on or off] – Lülitab vertikaalse kaadrisünkroniseerimise välja või sisse
intProp maxNumOfVisitingSims [number] – Naabruskonna vaates saab määrata, et kui palju külalisi saab peole tulla maksimaalselt
boolProp snapObjectsToGrid [true or false] – Kui paned false, siis saab sims 2 asju paigutada ruudustikust väljaspoole
autoPatch [on or off] – Sims 2 mängu automaatsete uuenduste sisse/välja lülitamine
boolprop displayNeighborhoodProps [true or false] – False võtab naabruskonna vaatest ära tornid, kivid ja muud sellised asjad
boolprop displayNeighborhoodRoads [true or false] – False korral ei näita naabruskonna vaate ajal teid
boolprop displayNeighborhoodFlora [true or false] – False korral ei näita naabruskonna vaates taimi ja puid
boolprop displayNeighborhoodWater [true or false] – False korral ei näita naabruskonna vaates veekogusid
boolprop displayLotImposters [true or false] – False korral ei näita naabruskonna vaates maju(majad jäävad alles, ainult ei näita neid)
boolprop displayNeighborhoodRoadsWithModel [true or false] – False korral ei näita naabruskonna vaates sildasid
boolprop lotTerrainLighting [true or false] – False korral krundid ei muutu naabruskonna vaates heledamaks, hiirega nende kohale minnes
boolprop nhoodWaterReflection [true/false] – Lülitab sisse/välja vee peegeldused naabruskonna vaates
boolProp carsOnRight [true/false] – Autod sõidavad kas paremal või vasakul pool teed
boolprop lotWater [true or false] – False korral eemaldab veekogud maja ümbert
boolprop lotTerrainPaints [true or false] – False korral kaotab maapinna katted
boolprop carsCompact [true or false] – True korral on autod naabruskonna vaates detailsemad
boolprop lotInfoAdvancedMode [true or false] – True korral näitab rohkem infot majade kohta
boolprop objectShadows [true or false] – False korral eemaldab varjud maja ümbert
boolProp guob [true or false] – False korral eemaldab varjud maja seest
boolProp displayPaths [true or false] – True korral on näha, mis teed pidi sims kuhugi liigub
boolProp useEffects [true/false] – False korral lülitab välja jutu ning mõtte pilvekesed, taeva ja muud sellised asjad
boolProp useShaders true [true/false] – True korral teeb basseini vee selgemaks
boolprop locktiles [true or false] – False korral saab põranda plaate väljaspool krunti paigutada, ka asfaldi peale :)
boolprop reflectionWithExtraViewer [true/false] – Lülitab sisse/välja peegeldust peeglis
boolprop renderInsideObjectOnlyOnSelectedSimLevel [true/false] – Ainult need asjad on nähtavad, mis asuvad aktiivse simsiga samal korrusel
boolprop unevenTilesFloorable [true/false] – True korral saab põranda katet panna igasugusele pinnasele, ka suure nurga all
boolprop constrainFloorElevation [true or false] – False korral saab maapinna kõrgust muuta ka siis kui seal on asjad peal
boolprop showFloorGrid [true or false] – True korral näitab ruudustikku maapinnal
boolProp simShadows [true or false] Lülitab simside varjusid sisse ja välja
boolprop ShowLotPackageFilename [true or false] – True korral näitab naabruskonna vaates maja faili nime
floatProp tvVolume number – Saab televiisori helitugevust määrata (number asemel 0.0 kuni 1.0)! 0.5 on tavaline
boolprop renderOpaqueUI [true/false] – True korral eemaldab tööriista paneeli läbipaistvuse
exit – paneb koodide akna kinni

Sims 2 University Koodid

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation [true/false] – Lubab iga asja keerata 45 kraadiste sammudega kasutades < ja > klahve
setHighestAllowedLevel [level] – Saab seada maksimaalse lubatud korruste arvu majal (5 algne lubatud korrusta arv)
boolProp dormSpecificToolsDisabled [true/false] – Lubab ehitamise ja ostmise režiimi ühika majas
changeLotZoning [residential / community / greek / dorm / secretsociety] – Saab valida, mis tüüpi majad saab krundile ehitada

Sims 2 Nightlife Koodid

maxmotives – Muudab maksimaalseks kõik hetkel mängitavate simside vajadused
familyfunds [perekonnanimi] 1000000 – Saab määrata, et palju raha perekonnal on! Summa ette plussi või miinuse asetamisel liidetakse valitud summa või lahutatakse see pere eelarvest
roofslopeangle [15-75] – Saab määrata kui teravad või lauged on krundil kõik katused
showHeadlines [on/off] – Teeb mõttepilvekesed nähtamatuks
unlockCareerRewards – Lukustab lahti aktiivse simsi kõik karjääriauhinnad
motiveDecay [on/off] – Vajadused ei lange
aspirationPoints number – Lisab valitud simsile määratud arvu aspiratsiooni punkte
lockAspiration [on/off] – Aspiratsiooni punktid ei lange enam
aspirationLevel [0-5] – Muudab simsi aspiratsiooni taset (0 madalaim ja 5 Platinum)
agesimscheat [on/off] – Kui see kood on sisse lülitatud, siis simsile klikkides saad valida talle soovitud vanuse
setLotLightingFile [filename] – Saad valida uue valgustuse faili. Originaalfaili leiab siit: /Nightlife/TSData/Res/Lights. Taastamiseks sisesta kood: “setLotLightingFile clear”

Sims 2 Open for Business Koodid
AddneighbortoFamilycheat [on/off] Saab naabruskonna peresid enda majja kolida
Forcetwins – Kui rase sims on aktiveeritud, siis selle koodi sisestamisel sünnivad kaksikud
Sethour [0-23] – Saab kellaaega määrata
Plumbbobtoggle – Muudab peakohal oleva simsi “BlumBob’i” nähtamatuks
Hoia all Ctrl + Alt kui mingi asi on selekteeritud. Niiviisi saad seinale ükskõik palju asju asetada, kasvõi üksteise peale

Sims 2 Pets Koodid
boolprop ControlPets [on/off] – Saab loomi täielikult kontrollida aga sellegipoolest ei saa nende tegevusi tühistada
boolprop DisablePuppyKittenAging [true/false] – Kassi- ja koerapojad ei vanane
boolprop PetActionCancel [true/false] – Loomade tegevused on kontrollitavad
boolprop ShowCatalogePFlags [true/false] – Näitab ostmis- ja ehitusrežiimis, et mis lisapaketiga on mingi asi kaasa tulnud
boolprop PetsFreeWill [true/false] – Loomade isetegevus välja lülitatud
DeleteAllAwnings – Kustutab kõik akna/ukse varjukatused
DeleteAllFences – Kustutab kõik krundil olevad aiad
DeleteAllHalfWalls – Kustutab kõik pool-seinad
DeleteAllObjects [Doors/Windows/Stairs] Kustutab kõik uksed, aknad või trepid
DeleteAllWalls – Kustutab kõik krundil olevad seinad
IndividualRoofSlopeAngle [15/75] – Aktiveerib tööriista, millega saab üksikute katuste kallet muuta

Sims 2 Seasons Koodid
bugJarTimeDecay [on/off] – Kui paned Off, siis jaanimardikad ei sure purgis ära

Sims 2 Freetime Koodid
modifyNeighborhoodTerrain [on/off] – Saab naabruskonna maastikku muuta kasutades järgmisi klahve: [ Tõsta, ] Madalda, Tasanda ja p Muuda laugemaks

Sims 2 Apartment Life Koodid
printLotClass – Näitab, mis kinnisvara klassist mängitav krunt on
changeLotClassification [low | middle | high] – Muudab krundi hinnaklassi(madal,kesk ja kõrge)
clearLotClassValue – Tühistab eelmise käsu
boolprop controlpets [on/off] – Saab toakaaslasi kontrollida
boolprop petactioncancel – Tühistab toakaaslase hetke tegevused või need, mis ta plaanib teha
boolprop petsfreewill [true/false] – False korral lülitab toakaaslaste isetegevuse välja
boolProp aptBaseSpecificToolsDisabled [true/false] – False korral saab kasutada ostu ja ehitus režiimi tööriistu korterites
boolprop aptsublotspecifictoolsdisabled [true/false] – False korral saab kasutada ostu ja ehitus režiimi tööriistu korterites aga võib põhjustada probleeme, kui kasutada korterist väljaspool.
changeLotZoning [apartmentbase/secretwitchlot] – Saab vahetada krundi tüüpi

Kui leidsid mõne kirjavea, või tead mõnda Sims 2 koodi või mõnda lahedat nippi, mida Sims 2 mängus veel teha saab, siis saada meile kiri! Lisame selle samuti siia ning Sinu nimi tuleb ka juurde! ;)
Kindlasti salvesta mängu sagedamini kui kasutad koode, sest mõned koodid pole veel lõplikult testitud ja võivad su mängu kokku jooksutada…

Kui mängid vanemat simsi, siis Sims 1 Koodid on ka DigiVeebis olemas! ;)

Kasutage ka DigiVeeb jutukat ja vastake Küsitlusele paremal! Kommenteerige ja saatke meile soovitusi ja lihtsalt kirju! Meile meeldib neid saada! :)