10 fantastilist lisa Firefox brauserile

Loetlen 10 lisa (extension) FireFox veebibrauserile, millest sa tõenäoliselt pole kuulnudki, aga millest on kindlasti abi igapäevast netis surfamist lihtsamaks muutmisel.

1.  PicLens

Piclens’i abil saab Firefox’i brauserit kasutada internetis leiduvate fotode otsimiseks ja vaatamiseks. Kolmemõõtmeline tervet ekraani hõlmav Piclens’i pildilehitseja viib internetis surfamise uuele tasemele. Väärt järgi proovimiseks!

piclens

2.  Snap Links

Olete mõnikord otsinud midagi ja siis ükshaaval edasi-tagasi linke klikkinud? Snap Link lihtsustab seda tegevust. Nimelt piisab hiirega nelinurga tõmbamisest, et kõik lingid, mis selle sisse jäävad avaneksid korraga igaüks erineva tab’i all. Niiviisi säästab suuremate otsingute korral päris palju väärtuslikku aega.

snap links

3.  Tab Scope

Tab Scope’i abil on võimalik vaadata tab’ides oleva veebilehte lihtsalt kiirega selle kohale liikudes. Hea asi on veel see, et avanevas väikseses kastikeses on võimalik isegi navigeerida ja linkidel klikkida.

tab scope

4.  Reminder Fox

See lisa sobib neile arvutikasutajatele, kellel on koguaeg Firefox lahti ja hajameelselt netis surfates kipuvad olulisis asjatoimetusi unustama. Reminder Fox kujutab endast väiksest aplikatsiooni, millesse saab kirja panna olulised ülesanded ja kellaaja, millal internetis surfajat toimetusest teada anda. Asi toimib!

reminder fox

5.  Download Statusbar

Kes on tüdinenud ettehüppavast allalaadimiskastikesest ja selle tagaotsimisest kui tahad vaadata, et kui  kaugele mingi faili sikutamine on jõudnud? Download Statusbar on lehitseja allservas olev riba, milles on kõik vajalik informatisoon alati nähtaval.

Download statusbar

6.  Hyperwords

Hyperwords on sobib pigem uurimistöö tegijale, kellel vaja lisaks tavalistele linkidele ka tavalistest sõnadest uut informatsiooni välja imeda. Iga brauseris olevat sõna saab tõlkida, otsingumootorisse visata ja lisaks veel kümneid muid hypertegevusi, mille kasutamiseks tuleb kasutamisjuhendit uurida.

hyperwords

7.   Foxmarks Bookmark Syncronizer

Üks ülimalt kasulik asi neile, kel kombeks oma lemmikveebilehekülgi Bookmarks’ide alla salvestada. FBS savestab kogu lemmikute sisu oma veebiserverisse, mis tagab selle, et kui kunagi peate Format C arvutile tegema, siis pärast windowsi uuesti installi tuleb ainult FBS’i sisse logida ja lemmikud veebilingid on nagu võluväel tagasi! Sobib ka neile, kellel plaanis arvutit või operatsioonisüsteemi vahetada või kes kasutavad mitut arvutit aga tahaksid, et salvestatud lingid oleksid alati sünkroniseeritud.

FBS

8.  Tab Effect

Tab Effect lisab laheda pöörleva 3D kuubi efekti, kui vahetada tab’e.

tab effect

9.  Cooliris Previews

See Firefoxi lisa kiirendab natuke netis surfamist sellega, et enne kui mingit linki klikkida annab see väikses kastikeses teada, mis ees ootab. Niivisiis saab hoiduda klikkimast linkidele, mis viiksid sind lehekülgedele, mis sind ei huvita.

cooliris previews

10. StumbleUpon

See veebilehitseja lisa on tõenäoliselt üks kõige huvitavamaid ja kindlasti tasub see järgi ka proovida! Nimelt StumbleUpon õpib ja soovitab sulle lehekülgi analüüsides sinu senist netis surfamise eelistusi. Hoiatuseks neile keda asi huvitama hakkas, et see FireFoxi lisa võib röövida sinult rohkem aega kui sa hetkel interneti peale loovutada julgeksid!

stumbleupon

Firefox interneti lehitseja saab alla laadida Siit!

Kommenteerige uudist ja öelge, millise Firefoxi lisaga Teie oma elu ette ei kujutaks?

Allikas

4 mõtet “10 fantastilist lisa Firefox brauserile” kohta

Lisa kommentaar