Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan on MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game) ehk siis sama mis superhitt World of Warcraft.

Age of Conan leiab aset tohutu-suures ja avaras Conan’i maailmas. See maailm on meeleolukas ja sünge, täis mõrvareid, petiseid, vargaid jne. – maailm, mis sünnitas südametu barbaarlase Conani. Lisaks üleüldisele vägivallale kaunistab mängu suurepärane võitlussüsteem. Kui WOW’i võitlused toimusid vaid hiirenuppu klõbistades, siis Age of Conan’is on võitlused palju sügavamad ja interaktiivsemad, sarnanedes juba mingisugusele normaalsele võitlusmängule. Võitlused on tohutult verised ja vägivaldsed. Võitluste lõpetamiseks on mõeldud erilöögid, mis tavaliselt purustavad/raiuvad vastase põhjalikult tükkideks.

Kas ma pean siinkohal eraldi välja tooma, et Age of Conan on rangelt 18+ vanusepiiranguga mäng? Mängu tegija Funcom räägib, et ega lapsed ei tohiks seda mängima pääseda, sest selle kuumakse jaoks on vaja krediitkaarti ja kui alaealine saab kuskilt krediitkaardi, siis on selle lapse vanematel arvatavasti suuremaid probleeme kui Conan. Eks tuleb ka füüsiliste ajakaartide ostmise võimalus aga seda kontrolligu juba vanemad ise.

Hea võitlussüsteem on vaid üks selle mängu headest omadustest. Kokkuvõttes on see ikkagi RPG, nii et kellele meeldib koguda EXP’i ja mitmeid-kümneid leveleid ning siis jalutada ringi nagu mingi pooljumal, siis see on täiesti võimalik. Veel mõned huvitavad aspektid Age of Conan’is on: võimalus ratsutada ja võidelda hobuse seljas, võib ratsutada hiiglasliku mammuti seljas, võib vallutada kindluseid, võib kasutada musta maagiat jne.

Mängu installeerimiseks on vaja umbes 15Gb kõvakettaruumi, mis räägib üht-teist mängu volüümi kohta.

Age of Conan: Hyborian Adventures’i ülemaailmne ilmumisaeg on 20 mai. Kui World of Warcraft pakkus teile vähimatki huvi, siis Age of Conan võib tulla kõik see ja palju rohkemgi veel.

Allikas

Lisa kommentaar