Assassins Creed PC

Lõpuks ometi saavad ka arvutiomanikud Assassin’s Creed’i oma näljaste lõugade vahele. Konsoolidele tuli Assassin’s Creed juba eelmise aasta lõpus ja oi mida kõike head sellest räägiti.

Ainulaadseim omadus selle mängu juures on väga tõetruu 1191 aasta maailm. Linnad mängus on valminud lähedases koostöös ajaloolastega ning on seetõttu väga realistlikud ja tänu tänapäeva võimsale arvutiaparatuurile, on suudetud see maailm silmipimestavalt ilusasti emuleerida.

NB! See mäng tahab tohutult head arvutit.

Linnad pakatavad inimestest, kellel kõigil tundub olevat midagi tähtsat teha. Eriti palju on haigeid, hullumeelseid ja kerjuseid, kellele kõigile meeldib peategelase küljest kinni haarata ja raha kerjata. Õnneks säravad selles mängus peategelase akrobaatilised võimed, millede abil suudab ta mööda katuseid joosta ja hiilida ning kulli kombel oma saaki varitseda.

Nagu mängu nimest järeldada võib, on meil siin tegemist mõrvariga. (Aga noh usun, et isegi Super Mario on kunagi oma elus kedagi tapnud.) Mängu põhiülesanne on leida üles ja tappa kindlad suurmehed, aga neid ei ole kerge leida ja tee nendeni saab peatselt kaetud kõrvaliste isikute laipadega.

Hitman + Prince of Persia = Assassins Creed — Igati hea valem.

Assassins Creed (PC) jõuab Eestisse lähipäevil, hiljemalt 16 Aprillil.

Allikas

11 mõtet “Assassins Creed PC” kohta

Lisa kommentaar