Canon Täiendab IXUS Sarja

uus caon ixus kaamerate seeriaCanon tähistab oma stiilse IXUS sarja kümnendat sünnipäeva uue mudeliga IXUS 1000 HS, mille luksuslik metallkorpus peidab endas kvaliteetset Canoni optikat ja tipptasemel tehnoloogiat.

IXUS 1000 HS näol on tegemist ühe innovaatiliseima IXUS mudeliga, mis esindab suurepäraselt sarja uuendusmeelsust. Kaamera on saadaval hõbedases, pruunis ja roosas värvitoonis. Kompaktne, ent võimas 10x optilise suumiga objektiiv teeb sellest mudelist Canoni  kõige õhema supersuumiga kaamera[i] ning Full HD-funktsioon võimaldab salvestada ka 1080p videoklippe. Tegu on ühtlasi teise IXUSega, millel on HS-süsteem – kombinatsioon tundlikust 10,0-megapikslisest CMOS-sensorist ja võimsast DIGIC 4 protsessorist, mis tagab muljetavaldava pildikvaliteedi ja kiire töö.

Unikaalne disain ja tipptasemel töö

Väike, ent äärmiselt võimas IXUS 1000 HS tagab parimad pildid igas olukorras. Haruldaselt kompaktne 10x optilise suumiga objektiiv esindab Canoni kvaliteeti, mida usaldavad miljonid kasutajad üle kogu maailma ning pakub vaatamata tagasihoidlikele mõõtmetele kõiki võimsa suumi eeliseid. Tänu ainulaadsele ehitusele mahub IXUS 1000 HS suurepäraselt taskusse või käekotti ning võlub ühtaegu nii sisu kui ka välimusega.

Tõhusa optilise pildistabilisaatori töö põhineb objektiivi läätsede nihutamisel ning tagab teravad pildid ka vähese valgusega või maksimaalse suumiga pildistades. Uus intelligentne režiim Handheld Night Scene võimaldab ka hämaras ilma statiivita kauneid fotosid teha. Selleks paneb kaamera kokku mitu järjest tehtud pilti, et saavutada terav ja õige säritusega kujutis.

HS-süsteem ühendab kiiruse ja tundlikkuse

Integreeritud HS-süsteem tagab suurepärased tulemused ka siis, kui valgust on vähe. Tänu tundlikule 10,0 MP CMOS-sensorile ja DIGIC 4 protsessorile on kujutis alati parima võimaliku kvaliteediga ning pildimüra väheneb kõigi ISO-väärtuste juures kuni 60% võrra[ii]. Maksimaalse resolutsiooniga pildistades toetab kaamera ISO-väärtust kuni 3200 ja resolutsiooniga 2,5 MP saab tundlikkust tõsta väärtuseni 6400, mistõttu ka hämaras saab vajadusel välku kasutamata pildistada.

HS-süsteem lubab teha ka kiireid sarivõtteid, mille puhul pildistamine lõpeb alles siis, kui päästik vabastatakse või mälukaart täis saab. Pideva sarivõtte kiirus on maksimaalse 10,0-megapikslise resolutsiooni puhul kuni 3,7 kaadrit sekundis ja 2,5-megapikslise resolutsiooni puhul kuni 8,8 kaadrit sekundis. Nii ei lähe ükski oluline hetk kaotsi. Parima kaadri valimise funktsiooni kasutades leiab kaamera viie kiire sarivõttega tehtud 2,5-megapikslise pildi hulgast automaatselt parima – nii ei ole vaja sadade sarnaste piltide käsitsi lehitsemisele aega kulutada. Väga kiire tegevuse püüdmiseks on mõeldud super-aegluubis video, mille puhul salvestuskiirus on 240 kaadrit sekundis ja taasesituskiirus 30 kaadrit sekundis; tulemuseks on äärmiselt dramaatilised ja pilkupüüdvad videod.

IXUSe kvaliteet ja IXUSe arukus

Mudeli IXUS 1000 HS loomisel on jäädud truuks IXUSe traditsioonidele. Äärmiselt stiilne ja kompaktne korpus peidab endas tipptasemel tehnoloogiat ja muljetavaldavat funktsioonide valikut. Üleni metallist kere on vastupidav ja kvaliteetne ning selle väljapeetud kuju ja kergesti ligipääsetavad nupud teevad kaamera käsitsemise väga mugavaks.

7,6 cm (3,0”) PureColor II G LCD-ekraan on kaetud karastatud klaasiga, et tagada hea kontrastsus ja nähtavus kõigis tingimustes. Tänu 16:9 laiekraanile saab HD-videoid kadreerida ja vaadata ilma mustade äärteta ekraani üla- ja alaservas.

IXUS 1000 HS aitab ka algajatel oma loomingulist külge avastada ja arendada, pakkudes mitmesuguseid funktsioone, mille abil on lihtne kauneid ja pilkupüüdvaid fotosid teha. Stseenituvastusega režiim Smart Auto analüüsib kaadris olevaid objekte ja valib automaatselt sobivaimad sätted 28 stseenitüübi seast – see on seni suurim stseenirežiimide valik. Nii on tulemus alati ühtlaselt kvaliteetne. Intelligentne välgusäri kohandab välgu võimsust vastavalt ümbritsevatele tingimustele, et tagada õige säritus nii hämarates ruumides kui ka ereda päikesevalguse käes.

Püüa varjatud detailid stereoheliga Full HD-videole

Mudeli IXUS 1000 HS videofunktsioon on Canoni kompaktkaamerate seas üks paremaid, võimaldades salvestada 1920x1080p kõrglahutusega klippe. Sagedus 24 kaadrit sekundis tagab filmiliku välimusega ühtlased videod ning kaunist pilti täiendab kvaliteetne stereoheli.

Objektiivi mootor töötab peaaegu hääletult, et ka videorežiimis saaks heli rikkumata suumi kasutada. Liikumisel tekkivat kaameravärinat aitab vähendada dünaamiline pildistabilisaator. Ka videosalvestuse ajal saab kasutada režiimi Smart Auto, mis analüüsib hetkega stseeni omadusi ning valib 21 stseenitüübi hulgast sobivaima. Miniatuurirežiim annab videotele täiesti uue mõõtme. Väike kaadrisagedus ja osade pildialade uduseks muutmine annavad tulemuseks pilkupüüdvad kaadrid, kus objektid paistavad väikeses mõõtkavas mudelitena. Integreeritud HDMI-miniport võimaldab pilte ja videoid vaadata kõigilt HDMI-ühilduvusega ekraanidelt, sealhulgas HD-teleritest.

Loomingulised võtterežiimid

Kalasilmaefekt matkib ülilainurkobjektiivi tekitatud moonutusi ja miniatuuriefekt jätab mulje, nagu oleks pildistatud väikesi makette. Intelligentne päästikurežiim, mis võimaldab teha pildi siis, kui kaadris olev inimene naeratab või silma pilgutab, muudab autoportreede tegemise eriti lihtsaks. Autoportree viitaja funktsiooni kasutades tehakse pilt siis, kui kaadrisse ilmub uus nägu – nii jõuab ka fotograaf ise pildile.

Integreeritud Eye-Fi connected functions tugi tagab lihtsa ja kiire andmeedastuse ning võimaldab laadida materjali piltide ja videote jagamiseks mõeldud veebiportaalidesse nagu CANON iMAGE GATEWAY. Kaamera kasutajaliidesel on spetsiaalne Eye-Fi-jaotus ning Eye-Fi-kaardilt andmete edastamise ajaks keelatakse automaatne väljalülitus, et laadimine saaks katkestusteta toimuda[iii].

Jaga oma lugusid CANON iMAGE GATEWAY kaudu

Kaamera IXUS 1000 HS omanikel on võimalus liituda piltide ja videote jagamiseks mõeldud veebiportaaliga CANON iMAGE GATEWAY. Igale kasutajale on ette nähtud 2GB jagu isiklikku salvestusruumi, mis mahutab sadu kvaliteetseid pilte. Veebileht toetab ka mobiilset lehitsemist, et sõbrad ja pereliikmed saaksid end alati ja igal pool üksteise tegemistega kursis hoida.

IXUS 1000 HS põhiomadused

·         Optilise pildistabilisaatoriga 10x suumobjektiiv

·         Stiilne ja kompaktne metallkorpus

·         10,0 MP CMOS-sensoriga HS-süsteem

·         Full HD-videoklipid

·         Dünaamiline pildistabilisaator

·         7,6cm (3,0”) PureColor II G LCD-ekraan.

·         Super-aegluubis videosalvestus

·         Intelligentne automaatrežiim (Smart Auto) ja intelligentne välgusäri (Smart FE)

·         Suur valik pildistamisrežiime

·         Parima pildi valimise funktsioon

·         Silmapilgutusele reageeriv viitpäästik

·         Vihjed ja nõuanded ekraanikuval

* Energy Star spetsifikatsiooni määratletud testimisprotseduur TEC näitab nädala tüüpilist energiatarvet kilovatt-tundides. Arvud annavad seadme käitamises kogukuludest tõesema ülevaate, võrreldes tippkoormuse ja ooterežiimiga. See tähendab, et samade testiparameetrite kasutamisel saab kombineerida erinevaid tooteid.

Lisa kommentaar