Driver koodid (PC)

driver_coverDriver koodid!

Et koode aktiveerida, mine “Driving Games” alla, tee seal edetabeli tulemus ja oma nime asemel kirjuta üks alljärgnevatest koodidest!

NJW280172 Kiired autod
WAC271074 Politseid pole
RUS3L Nähtamatus
TMR300866 Tegijad
N3WJ0rk Peakohal vaade
P7ttyRz Eemalda intervjuud
We4rrqdz Võimalus autot valida
ANJW16696 Kohe alguses tagaaetav
rallyhard Nähtamatu
SSHELLY Avab koodide menüü

Failide muutmine

Treeningu vahelejätmine
Otsi  mladder.dml fail üles data nimelises kaustas seal kuhu sa Driveri installeerisid. Tee failist varukoopia ja ava originaal Notepadiga. Faili alguses on sõnad: “INTERVIEW QUITONFAIL.” Kustuta need ja salvesta muudatused. Uut mängu mängides ei pea sa enam treeningu missiooni tegema.

CARNAGE MODE
Go onto carnage mode in driving games and complete the carnage game. When time runs out save the replay then go to the main menu and watch it. “Take a drive” and any car you hit will be sent over the horizon,Including police cars.

Lukusta lahti kõik koodid
Ava fail mladder.dml ja otsi üles rida: “# President render RENDER 70.”
Siis kustuta kõik sellest ülevalpool, välja arvatud päiseosa(header). Uut mängu alustades peaks olema koodide menüüs kõik koodid olemas.

400 + MPH kiirus
Kõigepealt lukusta lahti kõik. Siis lülita sisse koodid: “fast cars”, “freight train” ja “no damage”. Sõida Jaguari või Thunderbirdiga ja otsi pikk sirge teelõik ning kiirenda üle 200 MPH ja vajuta cruise. Et auto juhitavust ei kaotaks ja esiotsa üles ei tõstaks anna klõpsutades gaasi.

3 mõtet “Driver koodid (PC)” kohta

Lisa kommentaar