Eesti Loto server maas, pilet jäigi ostmata

lotoProovisin 16:30 Eesti Loto kodulehel enda kontole sisse logida, et saaks osta Viking võidupilet aga võta näpust – sisse ei saa.

Viimases hädas kruttisin arvutile ID kaardi lugeja külge, et ehk siis saadab mind edu miljonitejahis, aga seegi ei aitanud sisselogimisel. Internal Server Error oli vastuseks.

5 minutit enne kella 17:00 ei tulnud enam ka eestiloto.ee esileht lahti. Serverid täiesti kokku jooksnud.. Kas norrakad saboteerivad ja tekitasid DOS rünnaku Eesti vastu?

Kahtlen, et peavõidust mõni magus tükk eestisse tuleb. Kui piletit ei lasta osta, siis jääb üle ainult kadeda pilguga võidupalle vaatama jääda ja näha kuidas mõni norrakas või taanlane miljonäriks saab.

[poll id=”18″]

3 mõtet “Eesti Loto server maas, pilet jäigi ostmata” kohta

  1. Meie pole süüdi! Tegime tõepoolest Viking Lottole Klikivabriku võrgustikus väga massiivse internetireklaami kampaania (kasutasime uut reklaamilahendust, kus loto töötajad said ise reaalajas tekste ja numbreid vahetada, vastavalt sellele, kuidas uudiseid tuli). Siiski ei tahaks uskuda, et server meie poolt juurde tõmmatud liikluse tõttu siruli lendas. Küllap ikka tavainimeste ahnus oli see, mis lotoveebi ummistama ajas.

Lisa kommentaar