Epsoni kodukino keskus EH-DM2

epson_eh_dm2_lifestyle_image_familyEesti kinosõpradel on nüüd võimalik soetada endale Epsoni kaasaskantav kodukino keskus EH-DM2, mis ühendab endas lisaks laiekraaniga täis-HD videoprojektorile ka CD ja DVD-mängijat ning surround sound kõlarisüsteemi.

Epsoni Eesti edasimüüja AS-i Kulbert graafikatoodete müügiekspert Marco Kompus leiab, et toode on vaatamata oma ülisoodsale hinnale piisavalt hea, et rahuldada nii lihtsat käsitlemist eeldava tavakasutaja kui ka kõrgete kvaliteedinõudmistega filmi- ja mänguhuvilise vajadusi.

“See masin on suurepärane vahend filmide või televiisori vaatamiseks, spordiülekannete jälgimiseks, videomängude mängimiseks, fotode vaatamiseks, muusika kuulamiseks, ja seda nii elutoas, sõpradel külas olles, kui koduaias – vaja masin ainult vooluvõrku ühendada ja filmielamus võib alata,” selgitab Kompus.

EH-DM2 laiekraani ja HD võimekusega projektoril on kaks sisseehitatud 8-vatist kõlarit ning selle valgustugevus on 1200 luumenit. Epsoni innovaatiline 3LCD tehnoloogia muudab kuvatava pildi selgeks ja teravaks ka valgustatud ruumides.

Projektorit võib ühendada arvutiga, televiisoriga, digitaalkaameraga, MP3 mängijaga ja USB pulgaga, sellega saab kuulata CD-sid ning vaadata nii DVD kui ka DivX formaadis filme.

Nagu ikka Epsoni toodete puhul, on ka selle projektori tootmisel pandud suurt rõhku tema disainile. Projektor on varustatud korpusega ideaalselt sobituva käepidemega, lisaks kuulub projektori komplekti moekas DVD sahtliga pehme kohver projektori transportimiseks.

Projektor on Eesti tarbijatele kättesaadav orienteeruvalt 8650 kroonise jaehinnaga ning sellele kehtib 3-aastane garantii.

Epson

epson_eh_dm2_lifestyle_image_handle

epson_eh_dm2_lifestyle_image_usb_connection

Lisa kommentaar