Esimene Sims 3 StuffPack – Design & Hightech Stuff

sims_3_hightech_design_stuffÜhendkuningriikide ametlik Sims 3 veebilehel on kinnituse saanud kuulujutt esimesest StaffPack’ist Sims 3 mängule!

Kõik Simsi fännid võivad nüüd juba rõõmustada uute Simsi asjade tuleku üle juba lähemas tulevikus! Täpsemalt ilmub Sims 3 Design and Hightech Stuff 5ndal veebruaril 2010! Aga simsimaailmas käib aeg kiiremini ju ;)

Kuigi see on esimene Sims 3 Stuffpack on see kokkuvõttes kogu The Sims seeria 10. Stuffpack! Seetõttu on Simsi tootjad pannud kaasa kolm armastatud asja eelmistest Simsi mängudest: Vibreeriv Südamekujuline Simsi Voodi, Elektrikitarr ja Simsi Akvaarium!

Uue Sims 3 Stuffpack’i peamiseks ülesandeks on siiski teha Simside kodud Stiilseks, Modernseks ja täis kõrgetasemelist tehnoloogiat! Koju saad teha killer-mänguri-toa, kus simsid saavad Simsi mängida kasvõi 24 tundi ööpäevas! Lisandub mööbel, mis on nii uus, et ei muutu kunagi antiigiks! Kui saad endale Sims 3 Design & Hightech Stuffpack’i, siis pead kindlasti välja vahetama kõik elektroonilised seadmed Simside kodus! Uued Stereod, ultra-õhukesed telekad ja megavõimsad mängurisüsteemid ootavad sind!

Pea meeles, et kui soovid endale Sims 3 Design & Hightech Stuffpack’i osta, peab sul olema Sims 3 põhimäng!

Sildid , , ,
3 comments on “Esimene Sims 3 StuffPack – Design & Hightech Stuff
  1. Tubbu ütleb:

    hmm, mul on see ja seal on ainmult mingid asjad ja siis mõned riided ja juuksed, suhteliselt mõttetu tegelikult, world adventures on mõtekam ikka

  2. merit ütleb:

    see on vaga lahe, sest mu sugulasel on kuigi ma pole seda manginud ma olen seda vaadanud youtubist ja se ongi vaga lahe.

  3. Kai ütleb:

    Tahaks juba praegu seda :)

Lisa kommentaar