Fable 2 – hea või paha?

Fable 2.1Tulevikus ilmuvat rollimängu Fable 2 koormavad suured ootused, sest mängu loojaks on Lionhead Studios. Firma asutaja ja looja, mängude disainer ja programmeerija, geenius nimega Peter Molyneux on isiklikult väga põnevil Fable 2 kallal töötamisega.
Populus (1989), Theme Park (1994), Dungeon Keeper (1997), Black & White (2001), The Movies (2005), Fable (2004) – on vaid osa Peter Molyneux’i loomingust, see mees pole vist veel kunagi ühegi mänguga ämbrisse astunud.

Fable 2 lubab tulla sarnaselt oma eelkäijale Fable’le, rollikas kus saab valida hea ja kurja elutee vahel ning vastavalt peaks muutuma ka tegelase välimus: tehes kurjust muutud vastikuks sarvikuks, tehes head muutud valgekarvaliseks vanataadiks. VANAtaadiks sellepärast, et mida kaugemale te mängus jõuate, seda vanemaks te tegelane jääb. (Kui ma olin esimese Fable’i 2/3 läbi jõudnud, hakkasin kartma, et mu tegelane sureb vanadusse ning üritasin mängu kiiremini läbi saada!)

Üks suuremaid täiustusi Fable 2’es saab olema võimalus osta endale koera, kes rändab kõikjale koos teiega, hoiatab teid ohu eest, võitleb koos teiega, vananeb koos teiega ja on üldse igati realistlik, truu ja abivalmis loom.
Mängus on võimalik abielluda, saada lapsi, osta maja, juua palju alkoholi ja mängida raha maha. Peamiseks ülesandeks jääb arvatavasti ikkagi kasutada mõõka, püssi ja võlukunsti, et päästa maailm. Kuna mängu tulekuni on veel aega, siis pole Peter Molyneux veel midagi stoori kohta öelnud. Kokkuvõttes Fable 2 tuleb üks ilus põnev muinasjutt, mida te saate kuidas ise tahate läbi elada.

Veel üks suur uuendus tuleb seoses internetimänguga: kuigi Fable 2 tuleb põiliselt ühe-inimese-mäng, on täiesti võimalik ühineda Xbox Live kaudu kellegi toimuva mänguga või lasta kellelgi ühineda enda mänguga. – Sellisel juhul, kõik raha ja oskused, mis te saate kellegi teise mängust kanduvad üle teie mängu. Vahva kas pole!

Arvatavasti näeme Fable 2’e juba sellel aastal aga esialgu ainult Xbox 360 konsoolile.

Allikas

Fable2.3Fable2.2Fable2.4Fable2.5

Lisa kommentaar