Gran Turismo 5 on maailma kõige ilusam mäng

GT5:P,1Äsja jõudis Euroopasse ja isegi Eestisse “Gran Turismo 5 Prologue”. See on justkui väga suur “Gran Turismo 5” demo. Polyphony Digital ( -firma, mis õnnistas maailma Gran Turismo’ga) lasi “Prologue” välja selleks, et anda fännidele tunda uue Gran Turismo maitset ja et nad saaksid ka juba mängu harjutama hakata.

Kui te arvate, et targem oleks oodata lõplikku viiendat Gran Turismot, siis te peaksite selle otsuse üle veel mõtlema. GT 5: Prologue on nüüd tänapäeva tipp mängugraafikas, see on tõeliselt fotorealistlik.. ja ka muidu realistlik. GT saaga on tuntud üli-elutruu juhitavuse poolest, kõik kes te selle mängu jaoks roolikomplekti ei osta, ei tea millest te ilma jääte.

Mängus on:

 • 70 tuntud autot
 • Eksklusiivne soundtrack
 • 6 võidusõidurada
 • Kuni 16 mängija internetimäng
 • 2-inimese split-screen

… tegevust jagub.

Grand Turismo 5 Prologue tuli üllataval kombel Euroopas märgatavalt varem välja kui Ameerikas, nii et nautigem seda täiel määral. “Prologue” on ainilt PlayStation 3’le, kasutades täiel määral ära Blue-ray plaatide tohutut mahutavust.
Lõpiku Grand Turismo 5’e valmimisaega ei ole veel välja kuulutatud.

Allikas

GT5:P,2GT5:P,3GT5:P,4GT5:P,5

Sildid , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
8 comments on “Gran Turismo 5 on maailma kõige ilusam mäng
 1. RENEEChen ütleb:

  Make your life easier take the business loans and everything you require.

 2. Marko ütleb:

  Vaata ka kuupäeva, millal on see uudis kirjutatud! Tol hetkel ei olnud selge palju ruumi prologue võtab – aga täismängu mahutavuseks arvatakse hetkel olevat 20+ GB, mis loomulikult DVD’le ära ei mahu!
  Allalaetavas versioonis ei ole ka ühtegi videot, need saab tõmmata alles siis kui oled mingi etapi lõpetanud. Muidugi 1.9 GB on uskumatult vähe sellise mängu kohta, aga vaiksel ja kiirel blue-ray plaadil on ka seda nauditavam mängida kui oleks DVD pealt.
  Super mäng igatahes!

 3. sten ütleb:

  “…kasutades täiel määral ära Blue-ray plaatide tohutut mahutavust.”
  Siin sain küll kõvasti naerda, seda mängu on võimalik ka downloadida playstation storest ja mängu suurus on ainult 1.9 gb, niiet bluray (50gb) mahutavuse kasutamisest juttu küll olla ei saa. muidu endal on mäng olemas ja superhea

 4. juuulyuz ütleb:

  OSTSIN GT5P AINULT VÕRGU PÄRAST. VÕRK ISE JA SELLE VÕIDUSÕIDUD EI VASTA KÜLL KVALITEETMÄNGU KRITEERIUMITELE. GT5P ONLINE NIMI juuulyuz

 5. teekas ütleb:

  ebay on koht kust mina sain 850eeki koos koju saatmisega.
  mängu graafika on tõesti väga hea.
  Mäng ise on “poolkõva” (Gran Turismoga seal tegemist ei ole ) natuke sisukam kui HD Concept.

 6. magu ütleb:

  mang on saada http://www.andrico.ee ja selle edasi müüad on progames tallinas hind on mingi 650 krooni sest see pole täis versioon

 7. Martin ütleb:

  Gran Turismo 5 Prologue on saadaval näiteks Tallinna Kaubamajas Digimaailmas, hinnaks oli vist umbes 1099.- nagu PS3 mängud ikka.

 8. risto ütleb:

  Tere!

  Sooviks teada kus seda mängu osta saab ja palju maksab

Lisa kommentaar