HP: 90 protsenti firmadest ei jälgi printimiskulusid

Pressiinfo

30. september 2009

90 protsenti firmadest ei monitoori printimiskulusid, kuid samas kulutavad maailma ettevõtted kuus protsenti aastatulust printimisele ja digitaalsele pildindusele, mis mõnedel puhkudel ületab  kahekordselt firmade IT-eelarve, teatas HP.

Jean-Pierre Le Calvez HP-st tõi esile, et iga printimisele kuluva dollariga kaasneb üheksa dollarit haldamiskulu, millest 90 protsenti ei ole üldse seotud seadmetega.

Kokku on ettevõtete printimise ja digitaalse pildinduse globaalne turumaht 121 miljardit USA dollarit, millest 57 miljardit on riistvara ja tarvikute osa.

Kulude kärpimine paari protsendipunkti võrra kajastub kasumiaruandes, HP hallatavad printimisteenused (Managed Print Services, MPS) võimaldavad piirata ettevõtete printimiskulusid 28 kuni 50 protsenti.

HP teatas hiljuti mitmest uuendusest ettevõtete pildinduse ning printimise valdkonnas, sealhulgas uutest lahendustest digitaalses dokumendihalduses. Lisaks pikendas HP Canoniga juba 25 aastat kestnud strateegilist koostööd, teatas HP.

HP asutas MPS-lahenduste arendamise tarbeks ka uue nimetatud teemale pühendunud globaalse juhitavate ettevõttelahenduste äriüksuse (Managed Enterprise Solutions, MES).

Lisaks eelnevale teatas HP läbi aegade kõige ulatuslikumast uute töövoolahenduste turuletoomisest, mis hõlmab ka avalikku sektorit. Uued lahendused on mõeldud näiteks kiirendama kohtumenetluste, autolaenude, tööaruandluse, kindlustusnõuete käsitluse ning sotsiaalteenuste alast dokumendihaldust.

Lisainfot nimetatud uuendustest leiab aadressilt: http://h41131.www4.hp.com/uk/en/stories/transforming-business-processes.html.

 

Jean-Pierre Le Calvez on HP Euroopa, Lähis-Ida ja Aasia piirkonna pildinduse ja printimise grupi turundusala asepresident. Blogist lähemalt: http://www.communities.hp.com/online/blogs/enterpriseprinting/archive/2009/09/13/live-from-berlin-jean-pierre-le-calvez-reports-from-enterprise-printing-launch.aspx.

HP

HP on maailma suurim tehnoloogiaettevõte. HP pakub printimis- ja personaalarvutitooteid ning IT teenuseid, tarkvara ja lahendusi, mis muudavad tehnoloogiamaailma tarbijaile ja ettevõtetele lihtsamaks. Rohkem teavet HP kohta leiate aadressilt www.hp.com.

Lisa kommentaar