HP kolm uut laserprinterit ettevõtetele on ressursisäästlikud

HP laiendab LaserJet äriprinterite portfelli kahe uue värvi- ning ühe mustvalge laserprinteriga. Printerite väljatöötamisel pani HP suurt rõhku energia kokkuhoiule ja keskkonnaaspektile.

Kõik kolm printerit on ENERGY STAR® märgistusega ning kasutavad kiirkäivituse (Instant-On) tehnoloogiat, mis piirab printimiskulusid ning keskkonnamõju. HP ENERGY STARi märki kandvad LaserJet printerid kulutavad teisest 10 protsenti vähem energiat. Kiirkäivituse tehnoloogia võimaldab säästa tavapärasega võrreldes 50 protsenti energiat, suutes esimese lehekülje printida juba loetud sekunditega.

HP Colour LaserJet Enterprise CP4525 printer on tehtud tulemusele orienteerunud kliendile, kes vajab võimekat värviprinterit suure hulga kasutajate jaoks.


HP Colour LaserJet Professional CP5225 printeris on võrgufunktsioon, mis hõlbustab printeri jagamist kasutajate vahel. Printeriga saab teha kõrgekvaliteedilisi väljatrükke eri suurustes, alates postkaartidega ning lõpetades posteritega ning printer on ideaalne väikestele töörühmadele mittehallatud printimiskeskkondades. Printer on varustatud võrgufunktsiooni ja automaatse kahepoolse printimisega (dupleks-funktsioon).


HP LaserJet Enterprise P3015 printer on usaldusväärne, kõrge tootlikkusega võrguga ühilduv seade. See on ideaalne valik väikestele tiimidele, kes peavad printima suuri koguseid. Printeril on ka USB 2.0-lt printimise võimekus.


Uutest printeritest kaks aitavad kasutajatel kaitsta ka kriitiliselt olulisi andmeid, seda tänu moodsatele turvaomadustele.

HP lõi ka kaks uut alambrändi, et hõlbustada ettevõtetel neile sobiva riistvara valikut. Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtetele on mõeldud ulatuslik valik HP LaserJet Professional printereid, mis tagavad professionaalsed ning hinnateadlikud tulemused. Suuremad organisatsioonid saavad valida HP LaserJet Enterprise portfellist, mille printerid toetavad äritulemusi oma hallatavuse ning laiendusvõimalustega.

HP

HP on maailma suurim tehnoloogiaettevõte. HP pakub printimis- ja personaalarvutitooteid ning IT teenuseid, tarkvara ja lahendusi, mis muudavad tehnoloogiamaailma tarbijaile ja ettevõtetele lihtsamaks. Rohkem teavet HP kohta leiate aadressilt www.hp.com.

Lisa kommentaar