Kustutage rate ja muude suhtluskeskondade kontod!

deletedTänane päev on maailmas kuulutatud “Erase MySpace” päevaks ehk “Kustuta MySpace konto”! MySpace on üks maailma suurimaid “rate.ee” taolisi suhtlusportaale.

Blogija Simon Owens tuli sellele ideele ja oma blogis võttis kokku 10 põhjust, miks peaks oma konto kustutama. Viimaste hulka kuuluvad võltsid sõbrad, ehk pidevalt tuleb sõbrapakkumisi inimestelt, kellest sa pole elusees mitte midagi kuulnud! “Error pages”, ehk sagedased veateated. Naisi ja tüdrukuid ahistavad mehed. Närvi ajavad ka vilkuvad reklaambännerid. Ja lisaks ka fakt, et enamus ajakirjanduses kajastatud vägistajatest ja pedofiilidest nendes keskondades tegutsevad!

Kes toetavad seda ideed? Rate ei eksisteeriks ilma kasutajateta!

Kustutage oma suhtlusportaalide kasutajakontod TÄNA!

Allikas

7 mõtet “Kustutage rate ja muude suhtluskeskondade kontod!” kohta

 1. Myspace sobib väga hästi (eriti noortele) bändidele muusika ja info jagamiseks. Mõni ei viitsiks vb mingit kodukat ehitama hakata ja siis on hea teha konto ja muss sinna üles panna.

 2. 1. Kõik sõbrad seal keskkonnas ka võltsid pole, ning kui tuleb sõbrapakkumine inimeselt keda sa ei tunne, siis miski ei takista sind temaga sõbraks saamaks.
  2. Bänneritega tegelevad minul Mozilla all Flash_Block ja AdBlock
  3. Ka tänavatel liigub pedofiile, aga egas me siis seepärast tööle, pubisse või külla minemata jäta
  4. Kui kõik sõbrad tunduvad võltsid olevat siis oleks ehk viimane aeg päris sõbrad hankida.
  Siiski ka virtuaalelu nõuab reaalset olemasolekut.

 3. Ei ole vaja, siis kohe sissekande autori kallale hüpata (Juhul kui ma õigesti aru sain, et see nii oli).
  Kuna tema lihtsalt on rohkem informatsiooni vahendaja ja küsimuse püstitaja, mitte idee välja käia :)

  Aga muidugi see on tõesti täiesti mõttetu lahmimine. Inimesed peavad paraku leppima sellega, et me elame juba päris mõnda aega infotehnoloogia ajastus.
  Võiks pigem juba see aeg kohale jõuda kui inimesed ei pea enam ebamugavust tundma kui nad sõpradele paljastavad, et tutvusid mõne inimesega läbi interneti.

 4. Iseenesest mõttetu pröökamine. Samahästi võiks teha üleskutse, et kõik blogijad kustutaksid oma blogid, sest blogides kirjutatakse igasugu kräppi, laimatakse tihtipeale põhjuseta teisi inimesi ja pealegi kulutatakse blogide kirjutamiseks ja lugemiseks meeletult palju aega mida võiks sisustada millegi kasulikumaga.
  Igasugu kampaaniad on iseenesest toredad asjad, aga kuuluvad pigem huumorirubriiki.

Lisa kommentaar