Logitech toob turule klaviatuurist ja hiirest koosneva komplekti MK520

Logitechi täissuuruses klaviatuurist ja hiirest koosnev juhtmeta komplekt MK520 pakub kasutaja sõrmeotstele mugavust ja kontrolli.

Logitech tutvustas täna Logitech®-i juhtmeta komplekti MK520, mis koosneb täissuuruses hiirest ja klaviatuurist ning mis tagab teie sõrmeotstele mugavuse ja kontrolli. Täissuuruses klaviatuuril on piisavalt ruumi mugavalt tippimiseks ning nõgusad, madala profiiliga klahvid on kui hälliks teie sõrmeotstele. Laserhiirt on mugav kasutada ükskõik kummas käes tänu selle selgete kontuuridega kujule ja pehmetele külgmistele kummiribadele.

“Sülearvuti kasutamisel suudab see Logitechi juhtmeta komplekt muuta mugavamaks kõik, mida arvutil teete,” ütles Logitechi Baltikumi müügijuht Alo Johandi. “Klaviatuurist ja hiirest koosnev komplekt MK520 on disainitud nii, et seda on tund tunni järel mugav ja hea kasutada.”

Logitechi madala profiiliga vaiksete klahvide Incurve keys™ nõgus disain ja pehmelt ümarad servad aitavad sõrmi õigetele klahvidele seada ning muudavad lihtsaks sõrmede klahvilt klahvile liuglemise. Klaviatuuril on 3-aastane aku kasutusaeg ning see on varustatud vaid üht nupuvajutust eeldavate meedianuppudega, et saaksite kohe, ilma hiirt kasutamata arvuti heliväljundi ajutiselt katkestada või järgmisele laulule liikuda.

Täissuuruses hiirt on mugav kasutada ükskõik kummas käes koguni pärast pikki töötunde tänu selle mugavale, pehmete külgmiste kummiribade ja selgete kontuuridega disainile. Hiirt iseloomustab 1-aastane aku kasutusaeg ning hea töövõimega laser tähendab seda, et saate nautida sujuvat osutamist peaaegu mis tahes pinnal peale klaasi ja peegli.

Logitechi pisitilluke ühtne vastuvõtja on piisavalt väike, et jätta see sülearvutiga ühendatuks, kui liigute ringi. See loob juhtmeta ühenduse komplekti kuuluva hiire ja klaviatuuri ning arvuti vahel, et need oleks kasutamiseks valmis kohe, kui neid vajate. Lisaks sellele saate vähese vaevaga lisada veel ühe ühilduva hiire, klaviatuuri või numbriklahvistiku, ilma et oleks vaja kasutada mitut USB-vastuvõtjat.

Ühtset vastuvõtjat iseloomustab Logitechi täiustatud 2,4 GHz juhtmeta ühenduvus, mis tagab teile peaaegu ilma igasuguste viivituste ja kaobittideta ühenduse kuni 10 meetri kauguselt. Seda iseloomustab ka täiustatud krüpteerimisstandardile (AES) vastav 128-bitine klaviatuuri krüptimine, mis tähendab olemasolevaist üht kõrgeimat turvalisustaset, et teie info oleks kaitstud.

Hinnad ja kättesaadavus

Logitechi meediakomplekt MK520 jõuab eeldatavasti Euroopa turule augusti alguses soovitusliku jaehinnaga €59.99.

Lisa kommentaar