Metal Gear Solid 4 on Jaapani müüduim mäng PlayStation 3’el

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots müüs Jaapanis ülihästi, nagu võiski arvata. Metal Gear saaga on sealmaal alati populaarne olnud.

Famitsu.com andmete kohaselt müüdi seal tervelt 476,334 Metal Gear’i koopiat ning seda ainult esimese paari päeva jooksul peale mängu väljatulekut. Guns of the Patriots sai kohe kõige müüduma PS3 mängu tiitli.

Xbox 360 ja PS3 müüsid Jaapanis tänaseni kohutavalt, peamiselt jaapanlastele meelepärase mänguvaliku puudumise tõttu. PS3’e läks seal umbes 10,000 tükki nädalas. MGS4 tõstis PS3 müügi orbiiti. Viimase nädala müüginumber rohkem kui seitsmekordistus – 77,208 konsooli, jättes Xbox 360’e haledalt maha.

Allikas

4 mõtet “Metal Gear Solid 4 on Jaapani müüduim mäng PlayStation 3’el” kohta

  1. teate miks MGS 4 on väga hea peale tema ilusa graafika ja gameplay…Selle mängu story on paljudest filmidest parem…Sa lihtsalt ei leia kuskilt nii head storyt. Seal mängus oli kurbi hetki, põnevaid hetki, ootamatuid hetki ja üllatavaid hetki. Halo 3 ja MGS 4 ei saa võrrelda… Halol ei ole olnud nii head storyt kui MGS- i seeriatel. Olen mänginud mõlemat, et ma tean millest ma räägin mitte nagu mõningad siin. Ja pealegi story on küll tähtis…. Kas sa läheksid vaatama mingit filmi kus pole üldse storyt ja on ainult kogu aeg üks tulistamine ja keegi midagi ei ütle? Ise küll ei läheks seda vaatama. Pealegi MGS 4 on nagu film aga see on parem. See on film ja mäng kokku pandud.

  2. Metal Gear Solid 4 on imeline! Graafika, story – kõik on super!
    Pealegi, igaüks teab, et tänapäeval ei taheta mõtlemist ja keerukat stoorit, vaid lihtsalt arulagedad tulistamist (GTA, Halo jne.). Siiski, MGS4 müüs juunikuus üle 3 miljoni koopia, mida on enam-vähem sama palju, kui Halo 3 müüs sama perioodi jooksul. Suurepärane, arvestades PS3 raskelt kulgevat müüki.

  3. Lol. Fänboi alert. :D Ja kedagi ei huvita, isegi kui Halo 3 on kõigi kellel pole Halo 3 overhaipitud, siis müüs see esimese päevaga rohkem, kui MGS 4 kahe nädalaga! Kahe. Nädalaga. Hell, isegi selle pre-order’id olid suuremad kui MGS4 kahe nädalaga. Ja Nu jah, sa pole isegi proovinud 360 mänge. Seda on aru saada. Kuigi Uncharted on hea graafikaga, siis vähemalt piltide järgi tuleb Gears of War 2 parem. Ja pildid on tavaliselt halvemad kui õiged pildid.

  4. jällegi üks suur mäng ps3le, sellel xbox 360el pole ainuüksi graafiliselt midagi vastu panna MGS4 ja Uncharted drakes fortunele, rääkimata mgs4st, kui maailma ühest suurimast mängu saagast, võrratust sisust, gameplayst ja uuenduslikust stealth loojast.

Lisa kommentaar