Metal Gear Solid 4 on reklaami täis

Viimases pressiteates, millega tähistati Metal Gear Solid 4 peatset väljatulekut, rääkis mängu looja Hideo Kojima uhkelt suuremast kogusest reklaamimaterjalist, mida mängust leida võib.

Kojima viis oma presentatsiooni läbi käsikäes energiajoogiga Regain, mis on üks prominentsemaid reklaamitavaid kaupu selles mängus. Regain’ile tehakse ka päriselus suurem mänguga seotud reklaamikampaania.

Mängu peatüüp Snake kannab endaga kaasas I-Pod’i, millega ta saab kuulata mängu käigus leitud muusikat. Osad pahategelased kasutavad mängus mobiiltelefoni Sony Ericsson W62S ja sõidavad Triumph mootorratastega, millest üks on Bonneville T100 ja teine Speed Triple (seda ratast kasutas Tom Cruise filmis Mission Impossible 2).

Mängus võib veel leida pardikujulise kella GA-KO ning see tuleb müüki 31 juulil hinnaga 300 krooni. Ilmselt ei pea mainima müüki tulevaid MGS4 teemalisi T-särke – see on iseenesest mõistetav.

Kojima sõnul võib hr Uss (Snake) selga panna Alatair’i kostüümi (see on tegelane mängust Assassins Creed), samuti leiate peatselt väljatulevast mängust ka bikiini-modelli Akina Minami, kes on kujutatud Uss’ile huvipakkuval postril.

Metal Gear Solid 4 Guns of Patriots (PS3) tuleb ülemaailmselt välja 12 juunil.

Allikas

Üks mõte “Metal Gear Solid 4 on reklaami täis” kohta

Lisa kommentaar