Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2

RSV21.1Eile tuli Xbox 360’le välja tuntud ja armastatud saaga viimane mäng “Rainbow Six Vegas 2”. Mäng on väga sarnane esimesele osale, võibolla liigagi sarnane aga peab tunnistama, et esimene Rainbow Six Vegas oli väga hästi tehtud, nii et teine on samuti hea ja loomulikult veidi paremgi.

Mängur kehastab SWAT sarnase ründemeeskonna liidrit. Sinu varustus koosneb tervest arsenalist realistlikest relvadest ja muust taktilisest varustusest ning sinu ülesanne on – üllatus üllatus – neutraliseerida (viisakalt öeldes) terroristide armee, mis on ennast USA patulinna Vegasesse sokutanud.

Sa jagad otse keset elu-ja-surma võitlust tiimiliikmetele käske nagu “hoia eemale”, “tule siia”, “kata mind” jne. Kuna 2-3 kuuli võivad surmavaks osutuda, siis peab pidevalt mingi tahke objekti taga varjuma aga olge mureta, energia taastub iseenesest loetud sekunditega, nii et kiiret ja põnevusrikast tegevust jätkub. Vegas näeb välja pilt-ilus, ei tõsiselt, peaaegu fotorealistlik. Igal pool on vilkuvad tuled, reklaamid, purunev klaas jne, teate küll – Vegas.

Võrreldes esimese Rainbow Six Vegasega on lisatud mõningaid uuendusi: laudade taga kuulivarju otsimine ei ole tervisele kasulik, sest lauad, prügikastid ja dekoratiivesemed ei peata enam kuule. Rainbow Six Vegas 2’es saab nüüd esmakordselt joosta (kiiresti) – tundub olevat elementaarne aga fännid on selle üle eriti rõõmsad. AI (Artificial Intelligence) ehk tehisintellekt on Rainbow Six Vegas 2’es märgatavalt parem, seda nii vastastel, kui ka oma meeskonna liikmetel.

Suur rõhk on kõne all oleval mängul ikka veel internetis mängimisel st. ONLINE HEA!

“Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2” tuli Euroopas Xbox 360’le ja PS3’le eile 20.märtsil ning PC’le on seda oodata 11 aprillil.

Hinnangud ja lisainfo saidilt GameSpot
Kuum kodusait http://rainbowsixgame.us.ubi.com/

RSV21.2RSV21.3RSV21.4RSV21.5

Lisa kommentaar