Age Of Empires 2 koodid ja nipid! (PC)

ageofempires2

Vajuta ENTER, et koode sisestada!

Vihje: Koode sisestades copy kood ja siis saad kiiresti Ctrl + P paste-ida koode Enter aknasse. Niiviisi saad kulda toitu ja muid asju kiiremini ja rohkem!

Demo mängu koodid:

pepperoni pizza (1000 toit)
coinage (1000 kuld)
woodstock (1000 puit)
quarry (1000 kivi)
reveal map (kaart nähtav ja udu on alles)
no fog (eemaldab udu)
gaia (saab juhtida loomi)

Päris mängu koodid:

Ctrl + P (tugevad ehitised)
how do you turn this on (Cobra auto)
torpedo# (tapab # vastase)
to smithereens (annab saboteerija)
i r winner (võidad mängu)
BLACK DEATH (hävita kõik vastased)
ROCK ON (1000 kivi)
LUMBERJACK (1000 puitu)
ROBIN HOOD (1000 kulda)
CHEESE STEAK JIMMY’S (1000 toitu)
MARCO (Kaart on nähtav)
POLO (Eemaldab udu)
AEGIS (Ehitab momentaalselt)
NATURAL WONDERS (Saab kontrollida loomi)
RESIGN (Annad alla)
WIMPYWIMPYWIMPY (Hävita iseend)

I LOVE THE MONKEY HEAD (annab VDML)

Age of Empires 2 vihjed:

Tee inimesi kiiremini!

Kui sa hakkad inimest tegema, siis kliki väiksel lipul, kuhu inimene ilmub ja kliki nii kiiresti kui sa suudad! Niiiviisi saad peaks saama inimest teha topeltkiirusega.

Super müür!

Selllise müüriga on lihtne vaenlast võita. Sellise müüri jaoks on vaja palju kivi ja tõenäoliselt on vaja „rock on“ koodi kasutada. Mine kaardi ühte nurka ja ehita oma linn sinna. Siis ümber linna ehita müür kasutades ainult kindluseid! Neid kindlusi on peaaegu võimatu hävitada niiviisi ehtiades. Hoolitse selle eest, et sul oleks piisavalt töölisi, kes neid vajadusel parandada saaksid! Võid kindluste ette lisaks ehitada ka ühe rea tavalist müüri. Kui paned kindlustesse vibumehi, siis on lossid veelgi tugevamad vastaste rünnakutele! Sellist super müüri tulevad ründama ka katapuldid ja rammijad! Viimaste vastu ehita vastavad üksused!

7 mõtet “Age Of Empires 2 koodid ja nipid! (PC)” kohta

  1. Jep, seliste mängude jaoks on koodid ka minu meelest tarbetud. Neid on vaja pigem GTA ja DOOMi sarnaste mängude jaoks. Parem pelada siis juba Easiest raskusastmel.

    Aga kas AoE I ja AoE II veel kuskil saadaval on? Mulle need mängud hirmsasti meeldivad (eriti II) ja tahaks täisversiooni mängida. Seni olen piirdunud DEMO-versioonidega :P

  2. Sellise strateegiamängule pole koode vaja,on vaja vaid nuppu.Selle mängu peamisi märksõnu on töölised.mina mängin tavaliselt nii,et neljandaks ajaks on mul ca sada töölist,siis on ressursid garanteeritud.Lanis mängides on sügav soovitus haarata endale nii palju maad kui võimalik.
    Vajalik teadeanne on ka see,et iga sõjamees sõdib erinevalt.Ammu teada tõde,et tavaliste vibumeestega paladinide vastu ei saa.paladinide parim vastane on kõige lihtsamad ja odavamad pikevennad ja üldse hobuste vastu.aga hobusemehed,kes lasevad vibudega ,nende vastu on parimad skrimiserid. Head tööd teevad ka oragenid(katapuldid) kuid need on paladinidele lihtne saak.Selles mängus on kindlasti oluline ka rass,jaapanlastel on parim jalavägi.Inglastel vibumehed jne.Isiklik lemmik on on hispaania.

Lisa kommentaar