Epson tutvustab oma uusimat laiaformaadi printimise tehnoloogiat

fespa_digital_europeEpson teatas, et on 12.-14. mail Amsterdamis toimuva FESPA Digital Europe digitaalse printimise tehnoloogia messi plaatinasponsor ning tutvustab seal oma uusimat Epson Stylus Pro GS6000 laiformaadi printerit ja revoutsioonilist keskkonnasõbralikku tinditehnoloogiat.

Epsoni Baltikumi esinduse müügi- ja turundusjuht Vita Štopa-Jekabsone sõnul on Epsonil suur au olla FESPA Digital Europe’i toetaja, kuna see keskendub üha enam levivale üleminekule analoogprintimiselt digitaalsele tindiprintimisele.

“Epson on oma tunnustatud digitaalse tinditrüki tehnoloogiaga kindlalt selle trendi eestvedaja ning FESPA messi raames esitleme ennekõike võimalusi meie tehnoloogia rakendamiseks dekoratiivkunsti ja sisekujunduse valdkonnas,” ütles Štopa-Jekabsone.

FESPA Digital Europe 2009 messil tutvustavad Epsoni strateegilised partnerid võimalusi, kuidas Epsoni laiaformaadiliste tindiprinteritega on võimalik valmistada dekoratiivseid tapeete nii lõuendil kui ka metallil, trükkida sisekujunduslikku tekstiili ning lentikulaarmaterjale visuaalselt effektsete reklaamide valmistamiseks.

Epsoni peamiseks tõmbenumbriks messil saab olema uusim 64’’ laiaformaadiline printer Stylus Pro GS6000, mis kasutab uudset keskkonnasõbralikku Epson Ultra Chrome GS tinti, mis ei sisalda tervisele ohtlikke toksilisi ühendeid ja niklit ning mida on seetõttu võimalik kasutada ka siseruumide kaunistamiseks kasutatavate materjalide trükkimiseks.

1960. aastal asutatud Epson on üks maailma tuntumaid ja suuremaid arvutitehnika perifeeriaseadmete tootjaid, kelle tootevalikusse kuuluvad printerid, skannerid, videoprojektorid, digitaalkaamerad, tööstusrobotid jpm. Epsoni tooted on ajast-aega olnud innovatiivsed, vastupidavad, kasutajasõbralikud ning energia- ja hinnasäästlikud.

Lisainfo:

Andres Toodo

Kulbert AS

6718164

andres.toodo@kulbert.ee

Üks mõte “Epson tutvustab oma uusimat laiaformaadi printimise tehnoloogiat” kohta

Lisa kommentaar