Brothers in Arms: Hell’s Highway

BAHH1.1Nüüd, kus Call of Duty pööras Teisele Maailmasõjale selja, jääb 69 aasta vanune sõjatander Brothers in Arms’i valitseda, sest Medal of Honor oma viimase Airborne mänguga siin maal mingit konkurentsi ei paku.

Brothers in Arms: Hell’s Highway on Gearbox’i värskeim suurprojekt ning see tõotab tulla saaga parim. Nimelt tuleb Hell’s Highway, mitte ühe või kaks sammu eelmistest mängudest ees, vaid pigem nagu korraliku jalutuskäigu kaugusel.


Kui Call of Duty tiimikaaslased olid mitte midagi enamat kui lihtne kahuriliha, siis Hell’s Highway räägib dramaatilise ja kaasakiskuva loo rügemendist, mis on liitlaste halva strateegilise otsuse pärast surmale määratud. Natsid ründavad igalt rindelt ning sinul ja su tiimil ei jää muud üle, kui kõikide tõenäosuste vastu põrgulikust natsirindest läbi murda ja seejuures veel säilitada oma sõpradeks saanud meeskonnakaaslaste elu.

Lisaks sellele, et mäng näeb välja pilt-ilus, on see ka ajalooliselt täpne. Paljud kohad mängus on disainitud koostöös ajaloolistega ning on fotode alusel täppistööna ellu äratatud. Loomulikult on kogu see fantastiline keskkond otsast-lõpuni purunev. Automaadiga puit-tara lastes, puruneb see nagu hunnik hambaorke. Kui sa arvad, et nats peidab end puitkuuris ja sinul on juhuslikult M60, siis keegi ei keela sul seda kuuri kuulipildujaga pipahunnikuks muuta. Isegi kuivama pandud pesul jäävad valgust läbilaskvad kuuliaugud sisse. Ja oh mida kõike haed ja paremat saab teha meie armsa raketipildujaga.. kõike!

Mäng on täis kohti, kus kaamera võtab endale elu sisse ja näitab nagu filmis (hüper-dramaatiliselt), mis kus plahvatab või saab surma jne.

Tiimikaaslased on targemad kui kunagi varem, sa vaid ütled neile enam-vähem mida sa tahad ja nemad leiavad parima viisi, kuidas seda teha. Käskude jagamine on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel.

Brothers in Arms: Hell’s Highway (PC, Xbox360, PS3) esilinastub 3 juunil.

Allikas

BAHH1.2BAHH1.3BAHH1.4BAHH1.5

Lisa kommentaar