Command & Conquer 3: Kane’s Wrath ON KOHAL

Kane1.1Eelmise aasta parimale strateegiamängule saabus äsja järg.

Kane’s Wrath on lisapaketi kohta MASSIIVNE. See sisaldab uut ja värsket single-player stoorit, vürtsitatud kuulsate C&C vaheklippidega, milles näitlevad vanad head armastatud kuulsused.

Lisapakett toob mängu väga palju uusi üksuseid ja nüüd ka alamrasse (st eri üksustega faktsioone). Kane’s Wrath teeb ruumi ka superüksustele, mis on väga kallid ja mida võib korraga laval olla vaid üks – aga nad on lihtsalt koletislikult tugevad! Xbox 360 versiooni jaoks lõid mängutegijad täiesti uue superoptimiseeritud juhtimis-süsteemi, mis pidavat olema nii lihtne, kiire ja effektiivne, et põhimõtteliselt saaksid konsooliomanikud tasavägiselt arvutiomanike vastu mängida (küll aga ei ole praeguse informatsiooni kohaselt transplatformi online võimalik).

“Kane’s Wrath”i lugu viib meid pikalt läbi C&C maailma ajaloo. Lugu algab “Tiberian Sun”i lõpusündmustest ning liigub tasapisi edasi “Tiberium Wars” lõpusündmusteni ja sealt veel edasi, paljastades mis sai Kane’ist, tulnukatest ja maaelanikest peale suurt Kolmandat Tiberium’i Sõda.

Command & Conquer 3: Kane’s Wrath PC versioon vajab ka põhimängu, mille nimi on Comman & Conquer 3: Tiberium Wars, Xbox 360 versioon on eraldiseisev.

Command & Conquer: Kane’s Wrath (PC) saabub Euroopa poelettidele 28 märtsil. Xbox 360 versiooni on oodata alles 23 juuni ajaks.

Allikas

Kane1.2 Kane1.3Kane1.4

Üks mõte “Command & Conquer 3: Kane’s Wrath ON KOHAL” kohta

Lisa kommentaar