Dark Sector jõuab kohe meieni

Dark Sector 1.1Dark Sectorit hakati tegema aastal 2004, mil PS3 oli veel müstika. Nüüd on see juba meie ukselävel ning tõotab tulla kvaliteetne teos.

 

Mängu peategelane on sala-agent, kes saadetakse Ida-Euroopasse uurima tohutu-suurt salapärast kemikaalidega seotud õnnetust.

 

Saabudes sündmuskohale leiab agent vaid rohkem küsimusi ning lisaks veel kõikvõimalikke huvitavaid mutante. Sõjavägi alustas massiliste mutandihävitustöödega, muutes õnnetuskoha sõjatandriks inimeste ja mitte-nii-inimeste vahel. Üsna mängu alguses muteerub ka meie peategelane, nimelt kasvab ta käest välja terav kõikelõikav bumerangi taoline asi, millega saab mängu jooksul toredalt nii mutante kui ka sõdureid lõikuda. Meie õnneks muteerub peategelane veel edasi, omandades veel hulgemini kõikvõimalikke võimeid.

 

Mängu kurjam oskab käsutada suuri, tugevaid ja kiireid supermutante, keda kutsutakse “old ones” ehk “vanadeks”. Need supermutandid kujutavad mängus bosse, kellest on ilgelt raske jagu saada. Neist jagu saamise eest saab peategelane veel oskusi nagu näiteks telekineetiline kilp, mis suudab peegeldada kuule ja rakette.

 

Mängitavus on üldiselt Resident Evil 4 stiilis. Relvi maast korjata ei saa, sest need on DNA anduritega kaitstud, küll aga saab relvi osta. Peamiseks relvaks jääb ikkagi bumerang-nuga. Bumerang-noa teeb veelgi huvitavamaks selle võime kopeerida energialaenguid, millega see kokku puutub – näiteks, lennutades relva tulle, läheb see põlema ning siis saab vastaseid ja asju põlema panna, sarnane effekt on ka elektril.

 

Dark Sector (Xbox360, PS3) jõuab meieni 4 aprillil.

Allikas

Dark Sector 1.2 Dark Sector 1.3Dark Sector 1.4Dark Sector 1.5Dark Sector 1.6

Lisa kommentaar