Two Worlds’i Kiusatus

Two Worlds1.1Two Worlds (PC, Xbox 360) oli avatud maailmaga RPG (rollimäng 2007 aasta septembrist), mis ei osutunud eriti heaks ja ei saavutanud sellepärast kuulsust. Ärge saage minust valesti aru, Two World oli täiesti mängitav, olenevalt mängurist isegi nauditav.

Kahjuks võib Two Worlds’i pidada, üks aasta enne ilmunud, Gothic 3’e väärastunud järglaseks. Need kaks mängu on absurdselt sarnased aga Two Worlds on igas aspektis Gothic 3’st sammukese madalamal – juhitavus on hullem, tehnilisi vigu on rohkem, graafika on sama jne. Aga ma annan ikkagi au mänu tegijatele selle eest, et nad lasid mängule hulganisti parandusi välja, viimane on Patch1,6 – Two Worlds’i peamiseks probleemiks olidki tehnilised rikked, seega peaks viimane paranduspakett tegema mängu umbes 50% mängitavamaks.

Siiski leidus Two Worlds’il fänne kelle pärast arvas, kõnealuse mängu loojafirma, Reality Pump ja South Peak Entertainment, et mängu ei tohiks veel maha matta ja 2007 aasta sügisest hakati sellele tegema lisapaketti. Ajapikku lisapakett aina kasvas ja kasvas, seda täiustati aina rohkem ja rohkem, nii et nüüd teatas Reality Pump, et nad lasevad välja uue iseseisva mängu: Two Worlds Temptation.

Tulevase “Two Worlds Temptationi” kohta pole veel peaaegu midagi teada. Lubatakse sügavamaid ja interaktiivsemaid missioone, pealelugemise ja animatsiooni kvaliteeti tõstetakse, kogu ratsutamise võimalus ehitati ümber, võitlusmehaanika taasloodi puhtalt lehelt, kasutatakse täiesti teist uhiuut graafikamootorit. Nii et, RPG fännid rõõmustage, selle jutu järgi võib sellest mängust veel asja saada.

Võite oodata järjekordset metsas ringi jooksmist, dinosauruste ja/või draakonite nottimist, vaeste inimeste probleemide lahendamist ja kätest-jalgadest tule loopimist.

“Two Worlds Temptation” jõuab ilmavalgele 2008 sügisel.. võibolla.

Allikas

Two Worlds1.2

Üks mõte “Two Worlds’i Kiusatus” kohta

Lisa kommentaar