Crytek näitab PC’le keskmist sõrme

Intervjuus ajakirjaga PC Play, paljastas Crytek’i president, Cevat Yerli, et nad ei hakka tootma enam mänge eksklusiivselt PC’le kuna piraatlus on arvutimaailmas niivõrd kõrge.

“Me kannatame hetkel tohutu piraatluse käes, mis hõlmab Crysis’t”, ütles Cevat Yerli. “Tundub, et me juhime edumaaga piraatluse-edetabelis ja sellise edetabeli tipus me olla ei taha.”

“Ma usun, et piraatlus on PC mängurluse peamine probleem”, ta jätkas. “Teatud määral, PC mängurid, kes piraat-laevad mänge alla, hävitavad platvormi. Samad mängud müüvad konsoolidel märgatavalt rohkem. See oli meile hea õppetund, usun et me ei tee enam kunagi ühtegi mängu eksklusiivselt PC’le nagu me tegime Crysis’ega.”

Aga miks siis seisab Crysis piraatluse tipus? Paljud arvavad, et see on nii Crysis’e tohutute süsteeminõuete tõttu. Crysis’e väljatulekul ei olnud paljudel miinimumnõuetele vastavat arvutit. Võib arvata, et paljud mängurid ei julenud seda esialgu osta, sest arvasid, et see ei lähe nende arvutitel tööle. Nad piraat-varastasid endale ühe koopia ja kui see läkski neil tööle, siis nad tegid selle läbi ja ei tormanud enam poodi originaalversiooni ostma. Mitte et osad ei oleks ikkagi pärast täisversiooni ostnud, respekt neile.

Allikas
Sildid , , , , , , , , , , ,
5 comments on “Crytek näitab PC’le keskmist sõrme
 1. Volja ütleb:

  Ma arvan,et inimesed ikka ennem mõtlevad,et kas nad ikka tõesti tahavd oma 7000.- pilli ära rikkuda mingite piraatmängudega.Teiseks,XBOX liveäist automaatselt bänn.

 2. to Isko ja hesrimile ütleb:

  Mida te sogate konsoolidel on piraatlus olematu võrreldes PC-ga.

 3. hestim ütleb:

  Crysis on jama ja nad on arulagedad kui arvavad, et xboxile ja PS3-le piraate ei saa.

 4. Isko ütleb:

  Mis see Crytek arvab et konsoolipiraatlus pole levinud w:D mul on kodus ainuüksi üle 400 ps1 mängu. Jõudu Crytekile :’D

 5. blah ütleb:

  See mäng müüs üle miljoni. Isegi hästi arvestades nõudeid.

Lisa kommentaar