Elioni uue iPhone rakendusega MinuTV saab nutiTV-d juhtida ja salvestusi lisada

Alates eelmisest nädalast on kõikidele huvilistele kättesaadav Elioni uus Apple iOS ehk iPhone, iPod Touch ja iPad’i telekavade ja nutiTV juhtimise mobiilirakendus. Android operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja tabletitele mõeldud samalaadne rakendus valmib peagi, hiljemalt juuli lõpuks.

Elioni sisuteenuste juht Paul-Kristjan Lilje ütles, et uue mobiilirakenduse eesmärk on muuta nutitelefoni ja/või tahvelarvuti kasutajale telekavade vaatamine lihtsaks ja mugavaks. „Tegemist on järgmise sammuga selles suunas, et viia telerivaatamise kogemus uuele tasemele, lisaks täiendasime tänast Elioni nutiTV mugavusteenuste valikut nagu salvestamine, kordusTV ja videolaenutus,“ lisas Lilje.

Elioni minuTV mobiilirakendus võimaldab:

• vaadata üle 100 telekanali kava (www.minutv.ee)

    • otsida saate/filmi nime, näitleja või märksõnade järgi
    • lisada meeldetuletusi (nn push notifications)
    • Elioni nutiTV kasutajal: kaugjuhtida ja hallata nutiTV meelespeasid ning salvestusi, saada ülevaade oma koostatud telekavast (Minu kava)
    • Elioni nutiTV kasutajal: käivitada käimasolevad saated teleka ekraanil


MinuTV mobiilirakendus võimaldab kasutada nutitelefoni või tahvelarvutit nutiTV puldiga võrdselt: rakendusega saab nii kanaleid vahetada kui ka salvestusi lisada, samuti salvestatud saateid nutiTV-s vaatamiseks käivitada.

Sellega Elioni plaanid mobiilirakenduste arendamisel ei piirdu. Juulikuu jooksul lisanduv minuTV mobiilirakendus Androidile saab olema kättesaadav Android Marketsi vahendusel, koondades samasid võimalusi ja omadusi, mis Apple iOS rakendus. Sügisel lisatakse minuTV rakendusse salvestuste ja kordusTV haldamise võimalus, nutiTV videolaenutuse kataloogi sirvimine ja võimalus rakenduse kaudu videolaenutuse filme teleri ekraanil avada.

Mobiilirakendus sobib nii Elioni nutiTV kasutajatele kui ka neile, kes soovivad olla kursis telekanalite kavaga.

Elioni minuTV iPhone mobiilirakendus on tasuta ning sellega saab lähemalt tutvuda ja alla laadida iTunesi keskkonnast.

Tagasisidet ja ettepanekuid minuTV mobiilirakenduse kohta saab anda Elioni foorumis rubriigis „Uudised“ ja Elioni Facebooki lehel.

Lisa kommentaar