LG Esitles CES 2010 Messil Tuleviku Standardeid!

LAS VEGAS, 7. jaanuar 2010 – LG Electronics avalikustas äsjaalanud rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES2010 mitmeid innovaatilisi lahendusi, mis muudavad videosisu lihtsamini kättesaadavaks ja jälgitavaks nii teel olles kui ka kodustes tingimustes.

“Selle aasta olulisemad märksõnad on 3D TV-lahendused, mobiilne digitelevisioon ning meie erinevad päikeseenergial põhinevad rakendused,“ ütles LG Electronics’i president ja tehnoloogiajuht dr Woo Paik ning lisas, et 3D-tehnoloogiast loodetakse sellel aastal uusi võimalusi. „Meil on plaanis tuua turule mitmed 3D-tehnoloogiaga varustatud tooted nagu LED- ja plasmatelerid ning ka projektorid.“

Messil tutvustas ettevõte oma mobiilset digitelevisiooni DP570MH – see põhineb uuel mobiilse digitelevisiooni standardil, mille arendamisel on LG koostööd teinud mitmete ettevõtetega. Esimesed mobiilse digitelevisiooni kiipidega varustatud mobiiltelefonid ja DVD-mängijad jõuavad Põhja-Ameerikas müüki selle aasta esimestel kuudel. Lisaks plaanib ettevõte järgmiseks aastaks suurendada poole võrra päikeseelementide tootmismahtu.

Woo Paiki sõnul on sellel aastal turule oodata uut 480Hz pildivärskendussagedusega LCD telerit, mis vähendab liikumisest tekkivaid häireid telepildis. Enamik telereid, mis 2010. aastal turule tuuakse, on ettevõtte sõnul sisseehitatud Wi-Fi-ühendusega ja paljude multimeedia võimalustega. LED TV tulevikust rääkides tutvustas LG messil oma uut üliõhukest, kõigest 6,9 millimeetrise läbimõõduga LED LCD telerit.

Mobiiltelefonide arengusuundi tutvustades ütles Paik, et LG’l on plaanis turule tuua väline kahe režiimiga seade, mis toetaks nii neljanda põlvkonna LTE kui ka kolmanda põlvkonna EVDO mobiilivõrgu ühendust. Sotsiaalvõrgustike koondumine mobiiltelefonidesse on samuti üks arengusuundi ning juba praegu võib poest leida LG GW620 ja LG GT540 telefonimudelid, mille peal saab mugavalt kasutada näiteks Facebooki võimalusi.

Lisaks pälvis LG messikorraldajatelt mitmeid disaini-, innovatsiooni- ja tehnoloogiaauhindu. Ühtekokku said maineka auhinna 15 LG toodet. Auhinna saanute seas oli ka 119-sentimeetrise läbimõõduga LG INFINIA Full LED Slim Backlit LCD HDTV, mis sai online audio/video kategoorias parima toote auhinna.

Lisa kommentaar