Logitechi uus juhtmeta klaviatuur – Wireless Keyboard K360

Logitech esitles uut kompaktset klaviatuuri Logitech® Wireless Keyboard K360, mis tagab tänu oma väikestele mõõtmetele varasemast suurema kasutusmugavuse.

Wireless Keyboard K360 on mõõtmetelt tavasuuruses klaviatuuridest 20% võrra väiksem, kuid on säilitanud kasutajale harjumuspärase klahvide paigutuse.

„Logitech mõistab kasutajale seatud piiranguid, mis kaasnevad sülearvuti klaviatuuri kasutamisega, seda silmas pidades pakub Wireless Keyboard K360 sülearvuti kasutajale võimaluse nautida piisavat liikumisruumi ja mugavat disaini,“ ütles Thibauld Nolf, Logitechi tootejuht Euroopas. „ Logitechi uusima juhtmeta klaviatuuri aku peab vastu aastaid ning seda on lihtne paigaldada. Klaviatuuri interneti ning multimeedia kiirvalik võimaldab vaid ühe nupuvajutusega ligipääsu kogu meelelahutuskeskusele.“

Logitechi klaviatuuri Wireless Keyboard K360 aku eluiga on 3 aastat. Klaviatuuril on Logitech Advanced 2.4 GHz juhtmeta ühendus, mis pakub kasutajale usaldusväärset ühendust ning liikumismugavust. Logitechi klaviatuuri vastuvõtja on piisavalt väike ning kasutajasõbralik, et selle arvutist eemaldamine pole vajalik ka ringi liikumiseks ega teiste USB vastuvõtjate lisamiseks.

Hind ja kättesaadavus

Logitechi juhtmeta klaviatuur Wireless Keyboard K360 tuleb Baltikumis müügile eeldatavasti septembris soovitava jaemüügihinnaga € 29.99. Täpsem info www.logitech.com

Lisa kommentaar