Panasonicu kodutehnika valik laieneb oluliselt

Uus integreeritavate kodumasinate sari, uus köögitehnika ja suurem valik ilutooteid toetavad turuliidri positsiooni

Panasonic Europe laiendab oma traditsioonilise Jaapani tippkvaliteediga integreeritud kodumasinate valikut, milles on ühendatud stiilne disain, valdkonna tehnika uusimad saavutused ja energiasäästlikkus, ning toob tänasest Euroopa turule mitmeid uusi induktsioonpliite, nõudepesumasinaid, ahje ja õhupuhasteid. Panasonicu suuri kasvuootusi aitavad realiseerida ka iluhooldustooted, sealhulgas Milano pardlid, samuti köögitehnika, uued aurutriikrauad ja uus erakordselt energiasäästlik trummelpesukuivati.

Uued seadmed täiendavad juba olemasolevat külmikute, pesumasinate, mikrolaineahjude, leivaküpsetajate, tolmuimejate, iluhooldustoodete ja meeste raseerimisvahendite valikut.

Induktsioonpliidid, õhupuhastid, elektriahjud ja nõudepesumasinad

Euroopa turule toodud Panasonicu uuel induktsioonpliidil on infrapuna-temperatuuriandurid, mis võimaldavad kasutajal toidu valmimist sajaprotsendiliselt kontrollida. Tulemused on samad olenemata panni suurusest ja paksusest, nii näiteks jõuab nii esimene kui ka kümnes pannkook soovitava valmiduseni sama ajaga.

Valikus on ka Panasonicu uued, moodsatesse Euroopa köökidesse suurepäraselt sobivad õhupuhastid, ja turu edumeelseim A+++ energiaklassiga nõudepesumasin. Uutel Panasonicu ahjudel on lisaks kaunile poolpeegelviimistlusega disainile ka puutejuhtimine ja pürolüüspuhastus.

Veekeetjad, röstrid ja kohvimasinad

Hommikusöögisari on Panasonicu uus väikeste kodumasinate sari, millesse kuuluvad Panasonic NC-ZK1/NC-DK veekeetja, Panasonic NT-ZP1/NT-DP1 röster ja Panasonic NC-ZF1/NC-DF1 kohvimasin. Kõik kolm on lihtsad kasutada, selgete nuppude ja läbipaistvate indikaatoritega. Vastupidavuse ja moodsasse kööki sobivuse tagab roostevaba terase, klaasi ja teiste kvaliteetsete materjalide kasutamine.

Milano Design pardel-juuksepiiraja ja keharaseerija

ER-GB40 pardel-juuksepiirajal on 20 lõikepikkusega Easy Length reguleerimissüsteem, mis tagab teile täpselt sobiva tulemuse. 45-kraadise nurga all roostevabad terad võimaldavad ka paksude juuste korrektset pügamist.

ER-GK40 keharaseerijal on kolm vahetatavat eri lõikepikkusega kammi. Pikemate karvade eemaldamiseks on eraldi avatav trimmer.

Mõlemad tooted, mis on üle Euroopa saadaval alates septembrist, võimaldavad nii kuiv- kui ka märgraseerimist, muretut lõikust ja hõlpsat soengukujundust. Raseerimine on mugav ja õrn ning tulemused täpsed nii märjalt kui ka kuivalt.

Aurutriikraud

Panasonicu W-seeria aurutriikrauad, nende seas tippmudel NI-W920, võimaldavad varasemast hõlpsamat ja kiiremat triikimist. W-seeria tippmudeli unikaalne kaarjas mitmesuunaline tald on 28 cm pikk ja 12 cm lai ning libiseb igas suunas kergelt ja lihtsalt, takerdumata ja kortse tekitamata. Alumite-kattega tald on vastupidav ja tagab pikema tööea.

Lisa kommentaar