Samsung Smart TV ruulib!

Samsung Smart TV, mis on Samsungi telekate ühesuurimaks tõmbenumbriks on avaldanud muljetavaldavad näitajad, millest võib välja lugeda, et inimesed siiski kasutavad kõiki neid asju, mida tänapäeva telekad pakuvad!

Tundub, et allalaetavad Samsung Smart TV lisad lähevad inimestele korda. On ju lahe kui telekast saab vaadata Youtube videosid ja just neid muusikavideosid, mida sa ise soovid just täpselt sel hetkel nautida. Tulevik toob kindlasti rohkem dünaamilist meelelahutust ja ei pea kindlaksmääratud TV programmi järgi oma elu korraldama. Inimestele meeldib vabadus! Mulle meeldib Elioni eKodu löökfraas: Võimalus Valida! Samsung on selle ära tabanud (kuigi turgule tuli selle ideega Apple oma rakenduste poega), et inimesed peavad saama vabalt valida, millega nad oma aega surnuks löövad. Erinevad kvaliteetsed ja lihtsad rakendused ongi need mis toovad tänapäeval edu!

Samsungi sellekohane pressiteade ka:

Samsung Electronics teatas, et maailma esimese HDTV-põhise rakenduste poe Samsung Appsi areng jätkub muljetavaldavalt nii populaarsuse kui ka mahu poolest. Samsung Apps TV tähistas hiljuti 1000 registreeritud rakenduse lisamist platvormile. Erinevaid rakendusi on Samsung Apps TVst alla laaditud enam kui 10 miljonit korda.

Pärast maailma esimese telerirakenduste poe avamist Samsung Electronicsi poolt 2010. aasta veebruari, on Samsung Apps TV saavutanud märkimisväärse edu . Samsung Apps TV allalaadimiste arv on kasvanud 100 protsenti vaid viie kuu vältel pärast 5 miljoni allalaadimise saavutamist 2011. aasta mais. Keskmiselt laaditakse päevas alla 50 000 rakendust, s.o kaks korda rohkem kui 2011. aasta mais.

„Teenuse edu ei määra vaid rakenduste arv,” ütles Samsung Electronicsi meedialahenduste keskuse vanemasepresident Kang-hyun Kwon. „Kõige olulisem on mitmes sisukategoorias saadaolevate rakenduste mitmekülgsus ja kvaliteet. Otsime partnereid sisupakkujate hulgast, kes samuti soovivad pakkuda tarbijatele suurt kvaliteetsete rakenduste valikut.”

Peale sellise strateegilise koostöö korraldab Samsung Electronics kogu maailmas rakenduste arendajatele võistlusi, et leida partnereid ja koolitada arendajaid. „Rakenduste võistlusi korraldati 2010. aastal USA-s, Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal ja Koreas ning sel aastal ka Brasiilias, Mehhikos, Hiinas ja Kagu-Aasias. Samsung toetab arendajaid aktiivselt, pakub oma tarkvaraarenduskomplekti (SDK), millega arendajad saavad telerile optimeeritud rakendusi lihtsamalt luua. Samsungi arendusfoorumi (SDF) kaudu edendab ettevõte teabevahetust arendajate vahel.

„Samsung on edukalt rajanud Smart TV keskkonna, mis pakub tarbijaile suurt sisuvalikut ja arendajatele lisasissetuleku võimalusi,” ütles Samsung Electronicsi ekraanide allüksuse asepresident Kyungsik Kevin Lee. „Hoiame juhtpositsiooni sellega, et arendame väärtuslikke partnerlussidemeid riist- ja tarkvara integreerimiseks tarbijate huvides.”

Samsungi Smart TV ja Internet@TV kasutajad võivad alla laadida Žalgirise/Kalevi rakendusi, mis võimaldab jälgida oma lemmikklubi saavutusi. Samuti pakub Samsung Electronics Baltics suurt nõudevideoprogrammide valikut, näiteks YouTube, BBC News, CNBC, Vimeo, DailyMotion ja Viaway. Lisaks videofunktsioonidele pakub Viaway populaarsete raadiokanalite voogesitusrakendust, mille kaudu on võimalik kuulata erinevaid raadiokanaleid sealhulgas ka kohalikke Eesti kanaleid nagu Sky +, Elmar, Star Fm, Vikerraadio, R2 jt. Samuti saab kasutada Explore 3D-programmi, mis toetab Samsungi Smart 3D-telereid. Explore 3D abil saab vaadata 3D-videomaterjale eri kategooriates: dokumentaalfilmid, muusika, animafilmid, filmitreilerid jne.

Lisa kommentaar