Sims 3 esimene info

SIMS1

  • Avatud maailm — Kui vanemates Sims mängudes oli mängutander piiratud vaid ühe majaga, siis Sims 3’es saab igal ajal vabalt terves naabruskonnas ringi jalutada ja isegi naabritele külla minna.
  • Uuendatud tegelaselooming — Kui te arvate, et Sims 2’es sai luua palju erinevaid tegelasi, siis oodake vaid järgmist mängu. Tegelasi saab luua ülima täpsusega, säilitades loominguprotsessi kiiruse ja lihtsuse. Kõik teie Simsid tulevad nüüd täiesti unikaalsed ja kordumatud.
  • Simside elutruu iseloom — Igal tegelasel saab olema oma kordumatu iseloom, mis väljendub mängu jooksul pidevalt ja kõiges mida te tegelane ette võtab: julge, üksik, kunstiarmastaja, perfektsionist, kleptomaan, romantik, kohmakas, paranoliline.. ning palju palju muud.
  • Kõike saab muuta ja täiustada — Lilled, särgid, tugitoolid, kardinad, tapeedid – kõike saab üksikasjalikult endale meelepäraseks muuta ja mis kõige tähtsam, kogu seda oma loomingut on kiire ja lihtne teha.

Sims 3 tuleb põhimõtteliselt nagu Tabula Rasa.. valge paber, millele teie, kunstnik (või meeldib teile ennast selles mängus Jumalaks kutsuda?), võite ise elu ehitada.

Sims 3 on veel väga varajane projekt, mis saab valmis alles millalgi 2009 aastal, nii et täiustamisruumi jagub sellel mängul veel küllalt. Värskemaid uudiseid Sims 3’e kohta leiate alati DigiBlogi’st.

Sims 3 kodulehekülg

SIMS2 SIMS3SIMS4SIMS5

19 mõtet “Sims 3 esimene info” kohta

  1. Torrentiga saab tõmmata. . . .Peab olema vastav programm, näiteks BitTorrent, siis lähed kuhugi, kus torrentid üleval on (isohunt.com, mininova.org vms) ja sealt tõmbad (otsid sims 3-e). Päris kiirsti sai. Aga kui alla laed, arvesta sellega, et seda ei saa netis registreerida, kui ostad ja registreerid saab veel ühe linna lahti mängimiseks, lisaks ligipääsu igasugustele objektidele . Igatahes mina olen oma tiritud versiooniga rahul :D Kusjuures mäng jookseb palju libedamalt ja kiiremini kui sims 2 . . .

Lisa kommentaar