StarCraft 2 on pomm!

StarCraft1.1Eelmisel aastal kuulutati, et tegemises on StarCraft 2.
Mängu esimene osa – StarCraft – on elav legend. “Elav” on ta sellepärast, et seda mängitakse tänapäevani, täpsemalt juba 10 aastat (mäng lasti välja aastal 1998). StarCraft’i võistlusi peetakse igal pool üle maailma, eriti Koreas. Võistlusi peetakse nii suurte ja väikeste raha-auhindade peale kui ka lihtsalt lõbu pärast.

Kõike seda arvesse võttes on ilmselge, et fänne sellel mängul jagub. Fännid on sellised (tüütud) inimesed, kes kipuvad uue mängu tulemisel iga vea/eripära üle virisema, mitte StarCraft 2 puhul. StarCraft 2 tegemisel võeti laialdaselt kuulda fännide soove ja arvamusi. Mängu tegijate sõnul pannakse palju rõhku mängitavusele, mis on strateegia-tüüpi mängu juures ebatavaline.

Enamus strateegiaid on kohmakad ja aeglased, StarCraft 2 lubab tulla sama kiire nagu oli selle esimene osa, ehk siis KURADI kiire.

StarCraft 2 on üles ehitatud uhiuuele graafikamootorile, mis on küll 3D aga näeb välja nagu 2D. Mängu-mootori kolmemõõtmelisus lubab super-ilusaid valgus-efekte, realistlikke varje, ülisujuvat animatsiooni jne; 2D aspekt lubab mängul välja näha terav, puhas ja muidu ilus. – Sarnaselt efektile, mida tundsid Team Fortress 2 mängijad esimesl korral.

Sarnaselt esimesele StarCraft’ile, tuleb StarCraft 2’es 3 mängitavat rassi:

  • Terran – Inimrass umbes aastast 3000;
  • Protoss – üliarenenud tulnukad, kelle tehnika juures on tähtsam tugevus ja kvaliteet, armastavad kõiksugu kilbi ja kaitsetehnoloogiaid;
  • Zerg – putukarass, kes hävitavad halastamatult kõik enda teel, kasutades selleks kiiret paljunemisvõimet ja oma üksuste suurt hulka.

Rohkem infot super-mõnusalt kodusaidilt: http://eu.starcraft2.com/

Mängu valmistaja Blizzard, kes on loonud ka World of Warcraft’i, pole veel mängu väljatuleku-aega avaldanud. Nende täpsed sõnad: “StarCraft 2 tuleb siis kui saab valmis”. Fännid ja foorumikaanid pakuvad omalt poolt väljatuleku-ajaks selle aasta lõppu.

Allikas

StarCraft1.3StarCraft1.2StarCraft1.5StarCraft1.4StarCraft1.6

2 mõtet “StarCraft 2 on pomm!” kohta

Lisa kommentaar